Android için en iyi GTA tarzı oyunlar (2023)

1

GTA serisinin oyun dünyasındaki popülaritesini göz ardı etmek mümkün değil. Bu durum, birçok geliştiriciye Android için kendi açık dünya oyunlarını yapma motivasyonu sağladı. Android için Rockstar tarafından sunulmuş resmi GTA oyunları olsa da, bu yazıda diğer açık dünya yapımlarını listeledik.

Android’de GTA benzeri en iyi 5 oyun

Google Play Store’da yüzlerce açık dünya oyunu bulunuyor. Ancak bunların birçoğu sıkıcı şehir hayatına ve tekrar eden görevlere sahip. Aşağıda yer alan listedeki oyunlar ise geniş şehir ortamlarını keşfetmenize, üst düzey aksiyon sahnelerine tanıklık etmenize ve ilgi çekici hikayelerde ilerlemenize olanak tanıyacak.

Android için en iyi internetsiz oyunlar (2023)

Gangstar Vegas

Gangstar Vegas keşfedilecek rakip çeteler, çalınacak araçlar ve oynanacak hikaye görevleriyle dolu devasa bir açık dünya sunuyor. Savaş ve sürüş kontrolleri oldukça akıcı olmasıyla dikkat çekiyor. Ayrıca geliştirici şirket Gameloft oyuna düzenli güncellemeler ve etkinlikler sunuyor.

YouTube video

Payback 2

Klasik bir açık dünya oyununun devamı olan Payback 2, tamamlanacak 80’den fazla görevle keşfedilecek devasa bir şehir sunuyor. Şehirdeki işleri üstlenirken, banka soyarken ve hatta CEO olurken karakterinizi, araçlarınızı ve silahlarınızı özelleştirme fırsatı sağlıyor.

YouTube video

MadOut2 BigCityOnline

GTA’dan esinlenen bu oyun etkileyici görsellere ve yıkılabilir mekanlar gibi gerçekçi mekaniklere sahip. Polislerden kaçarken ve çevrim içi olarak diğer oyuncular ile çatışırken kara, hava ve deniz yolunu keşfedeceksiniz.

YouTube video

Mad Dogs

Mad Dogs ike kendi ekibinizi kuracak ve tehlikeli bölgeleri ele geçireceksiniz. Eğlenceli fiziğiyle dikkat çeken bu oyun, aynı zamanda gerçekçi bir oynanışa yer veriyor. Mad Dogs’ta kendinizi agresif ve sert çatışmalarda bulacaksınız.

YouTube video

Grand Gangsters

Grand Gangsters; araba çalarak, soygunlar yaparak ve düşman çetelerle savaşarak suç imparatorluğunuzu kuracağınız bir oyun. Açık dünya hikayesinde ilerlerken yeni ekipmanlar satın alabilir ve karakter becerilerinizi geliştirebilirsiniz.

YouTube video

Peki siz Android için GTA benzeri oyunlar hakkında ne düşünüyorsunuz? Görüşlerinizi yorumlar kısmından bizlerle paylaşmayı unutmayın!


Yesilrobot.com e-bültenine kaydolarak, her hafta 15 bine yakın Yeşil Robot okurunun yaptığı gibi, tüm güncellemeleri E-posta kutunuzdan takip edebilirsiniz. Abonelik için tıklayınız


1 Yorum

Yorum Yap

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz