Android telefonlardaki en iyi 10 özellik!

0

Google’ın I/O 2022 etkinliğinde akıllı telefonlar ve tabletler için tanıttığı Android 13 sürümünün tüm özelliklerine yakından baktık. İşte Android telefonlardaki en iyi 10 özellik.

Android telefonlardaki en iyi 10 özellik!

YouTube video

Material You özelleştirilebilir temalarına Android 12 ile sıkı bir şekilde odaklanan Google, Android 13 ile beraber dinamik uygulama simgelerini Google uygulamalarının dışında diğer uygulamalara da genişletti.

Android 13 ile birlikte yerel veya bulut tabanlı fotoğrafları daha güvenli bir şekilde paylaşmanıza olanak tanıyan yeni bir fotoğraf seçicisi hayatımıza girecek. Cihazımızdaki tüm medya dosyalarına izin vermek zorunda kalmadan görüntüleri istediğimiz uygulamayla paylaşmamıza olanak tanınacak.

Google’ın yeni yazılımı, çevrenizdeki mevcut Wi-Fi cihazlarını arayan uygulamalar için gerekli olacak bir Yakındaki Wi-Fi Cihazları izni de ekleyecek. Konum iznine ihtiyaç duymadan, Wi-Fi aracılığıyla yakındaki cihazları keşfedip bağlanmanız mümkün olacak. Böylelikle GPS’inize erişim istenmeyecek ve gizliliğiniz ön planda tutuluyor.


Yesilrobot.com e-bültenine kaydolarak, her hafta 15 bine yakın Yeşil Robot okurunun yaptığı gibi, tüm güncellemeleri E-posta kutunuzdan takip edebilirsiniz. Abonelik için tıklayınız


Yorum Yap

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz