200MP kameralı Asus Zenfone 10’un iddialı fiyatı ortaya çıktı!

0

Asus, özellikleri ve fiyat dengesiyle üst seviye akıllı telefon dünyasını etkileyecek Zenfone 10 üzerinde çalışıyor. Son zamanlarda ortaya çıkan raporlar, Zenfone 10’un teknik özelliklerini ve fiyatını gösterdi. Fiyat/performans odaklı olması beklenen cihaz, resmi lansman için beklentiyi artırdı. Asus Zenfone 10 fiyatı ne olacak?

Asus Zenfone 10 fiyatı ne olacak?

Asus, kullanıcıları Zenfone 10’un kamera test sürecine dahil etmek için farklı bir yaklaşım benimsedi. Şirket, kullanıcıların kamera performansını değerlendirmesi için Zenfone 10 ile çekilmiş fotoğrafları oylamasını istedi. Böylece kamera optimizasyonu için geri bildirimler topladı. Oy veren katılımcılar, piyasaya sürüldükten sonra Zenfone 10 kazanma şansına sahip oldu.

Ancak web sitesinde yer alan şartlar ve koşullar bölümünde Zenfone 10’un fiyatının yer aldığı görüldü. Buna göre Asus, Zenfone 10 için 749 dolarlık bir fiyat belirledi. Bu da Zenfone 9’a kıyasla yaklaşık 50 dolarlık bir artış anlamına geliyor.

Asus ROG Phone 7 ve 7 Ultimate duyuruldu!

Zenfone 10 için sızdırılan bilgiler, orta-üst seviye bir cihaz göreceğimizi gösteriyor. 120 Hz yenileme hızına sahip 6,3 inç AMOLED ekrana yer verecek. Gücünü ise Snapdragon 8 Gen 2 yonga setinden ve 8GB RAM’den alacak Zenfone 10 kutudan Android 13 ile çıkacak.

Akıllı telefonun kamerasıyla da iddialı olacağını söyleyelim. 200 Megapiksel ana kamera, optik görüntü sabitleme (OIS) desteğiyle gelecek. Ek olarak, cihazın suya ve toza dayanıklılık için IP68 sertifikasına sahip olacağı bildirildi.

YouTube video

Zenfone 10’un önümüzdeki aylarda piyasaya sürülmesi bekleniyor. Sızdırılan fiyatlar Zenfone 9’a kıyasla hafif bir artışa işaret etse de, kamera özellikleriyle dikkat çekeceğini belirtmek gerekiyor.

Peki siz neler düşünüyorsunuz? Görüşlerinizi yorumlar bölümünde belirtmeyi unutmayın…


Yesilrobot.com e-bültenine kaydolarak, her hafta 15 bine yakın Yeşil Robot okurunun yaptığı gibi, tüm güncellemeleri E-posta kutunuzdan takip edebilirsiniz. Abonelik için tıklayınız


Yorum Yap

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz