Nothing’in uygun fiyatlı aksesuarları ortaya çıktı: İşte Watch Pro ve Buds Pro!

0

Nothing, uygun fiyat etiketine sahip premium ürünler geliştirmek için kurduğu yan markası CMF’nin ilk modellerinde son aşamaya yaklaştı. CMF Watch Pro ve Buds Pro olarak adlandırılacak iki model, sırasıyla akıllı saat ve kablosuz kulaklık olacak. Son sızıntı, bu modellerin tasarımlarını gösterdi.

CMF Watch Pro ve Buds Pro özellikleri sızdırıldı

CMF by Nothing, ilk aksesuarlarını 26 Eylül’de piyasaya sürmeye hazırlanıyor. Resmi lansman öncesinde ise markanın ilk akıllı saati Watch Pro ve kablosuz kulaklıkları Buds Pro’nun temel özellikleri sızdırıldı.

CMF Watch Pro Buds Pro

Watch Pro, 600 nit’in üzerinde parlaklığa ve 326 PPI çözünürlüğe sahip 1,96 inç AMOLED ekrana sahip olacak. Köşeleri nispeten yuvarlak dikdörtgen bir tasarıma yer verecek bu ekran; 46,9 x 39,87 x 11,4 mm ölçülerinde olacak.

İlginizi Çekebilir – Nothing CEO’sundan iPhone 15 eleştirisi!

Akıllı saatin Bluetooth 5.3 desteğine sahip olması ve Always-on-Display, kalp atış hızı takibi, SpO2 takibi ve GPS’e yer vermesi bekleniyor. Ayrıca CMF, 100’den fazla saat arayüzü sunacakken, Watch Pro’nun 13 günlük pil ömrüne sahip olacağı iddia ediliyor.

Buds Pro isimli kulaklık ise Hibrit ANC teknolojisi ile 45dB’ye kadar Aktif Gürültü Engelleme (ANC) özelliğine yer verecek. 5000Hz aşırı geniş bant gürültü engellemeyi destekleyecek gibi görünüyor.

Sızıntılara göre her bir kulaklıkta 10 mm dinamik sürücü ve üç mikrofon bulunuyor. Pil ömrü ise kulaklıklar için 11 saat ve şarj kutusuyla birlikte 30 saatin üzerinde olacak. Suya ve toza dayanıklılık için IP54 derecesine sahip olacağını da belirtelim.

Lansman öncesinde ortaya çıkan temel özellikler ve tasarım detayları, CMF by Nothing’in ilk aksesuarları için heyecanı artırdı. Ürünlerin 26 Eylül’de tanıtılacağını hatırlatalım.


Yesilrobot.com e-bültenine kaydolarak, her hafta 15 bine yakın Yeşil Robot okurunun yaptığı gibi, tüm güncellemeleri E-posta kutunuzdan takip edebilirsiniz. Abonelik için tıklayınız


Yorum Yap

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz