ChatGPT destekli akıllı saat: Crossbeats Nexus tanıtıldı! İşte özellikleri ve çarpıcı fiyatı

0
Temsili

Gelişen teknoloji ile birlikte son yıllarda yapay zeka alanında önemli gelişmeler yaşandı. Yapay zeka destekli araçlar, akıllı telefondan saatlere kadar yerleşti. Son olarak ChatGPT destekli Crossbeats Nexus akıllı saat tanıtıldı. İşte Crossbeats Nexus özellikleri ve fiyatı…

Crossbeats Nexus özellikleri ve fiyatı

Hindistan pazarında piyasaya sürülen Crossbeats Nexus modelini diğer akıllı saatlerden ayıran en önemli özelliği ChatGPT ile entegre edilmiş olası. Bu, cihaza bir takım yetenekler kazandırıyor.

Crossbeats Nexus özellikleri ve fiyatı

Yerleşik e-kitap okuma özelliğine sahip olan Crossbeats Nexus, 2,1 inç boyutunda AMOLED ekranla geliyor. 500’den fazla özelleştirilebilir saat yüzüne sahip olan modelde kalp atış hızı takibi, oksijen oranı takibi, uyku takibi ve kan basıncı izleme dahil olmak üzere kapsamlı sağlık özellikleri de mevcut.

İlginizi Çekebilir – Apple Watch’a elveda: Google Pixel Watch 2, saatler içinde tükendi!

GPS bağlantısı, pusula ve Bluetooth üzerinden arama özelliklerine de sahip olan Crossbeats Nexus, 7 günlük pil ömrüne sahip. Bu süre de diğer modellere kıyasla bir fark edilebilirlik yaratıyor.

Crossbeats Nexus teknik özellikleri şu şekilde sıralandı;

ÖzelliklerCrossbeats Nexus
Ekran2,1 inç AMOLED
Saat Yüzü Seçenekleri500+’den fazla özelleştirilebilir seçenek
Sağlık ÖzellikleriKalp atış hızı, oksijen oranı, uyku takibi, kan basıncı izleme
BağlantıGPS, Bluetooth, Pusula
Pil Ömrü7 gün
Fiyat5.999 Hindistan Rupisi (72 dolar)

Crossbeats Nexus modelinin fiyatı 5 bin 999 Hindistan rupisi olarak belirlendi. Bu, 72 dolara denk geliyor.

Peki siz bu konu hakkında neler düşünüyorsunuz? Akıllı saatin özelliklerini ve fiyatını nasıl buldunuz? Görüşlerinizi aşağıdaki Yorumlar kısmından bizimle paylaşabilirsiniz.


Yesilrobot.com e-bültenine kaydolarak, her hafta 15 bine yakın Yeşil Robot okurunun yaptığı gibi, tüm güncellemeleri E-posta kutunuzdan takip edebilirsiniz. Abonelik için tıklayınız


Yorum Yap

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz