EA Sports FC Mobile Android için çıktı! FIFA Mobile’a ne olacak?

0

Electronic Arts, EA Sports FC Mobile için resmi lansmanı gerçekleştirdi. FIFA lisansını kullanmayan ilk EA oyunu olan bu yapım, 29 Eylül tarihinde erişilebilir olacak. Android ve iOS için ücretsiz olarak yayınlanan EA Sports FC Mobile; UEFA Şampiyonlar Ligi, UEFA Avrupa Ligi ve UEFA Avrupa Konferans Ligi müsabakaları barındıracak.

Android için EA Sports FC Mobile nasıl indirilir?

ShiftDelete.Net’in haberine göre EA Sports FC 24, Standart ve Ultimate olmak üzere iki sürüm halinde oyunculara sunulacak. Ön siparişler PlayStation, Xbox ve Windows için yapılabilecek. Buna karşılık oyunun mobil versiyonu ise EA Sports FC Mobile olarak adlandırılacak.

EA Sports FC Mobile Android

Google Play ve App Store’da yerini alan yapım; UEFA Şampiyonlar Ligi, Premier League ve Bundesliga dahil olmak üzere futbolcuları, takımları ve ligleri içerecek. Oyunda ayrıca Ultimate Team, Kariyer Modu, Pro Clubs ve VOLTA gibi çeşitli modlar da yer alacak.

İlginizi Çekebilir – Bu oyunları silin!

Geliştiricinin açıklamasına göre FIFA Mobile oyuncuları da mağdur edilmeyecek. Mevcut kariyerinizi, yeni oyun piyasaya çıktığında EA Sports FC Mobile’a aktarabileceksiniz. EA ayrıca çıkış tarihine yakın bir zamanda bu konu hakkında daha fazla ayrıntı paylaşacağını belirtti.

EA Sports FC Mobile duyurusu, EA ve FIFA’nın uzun süredir devam eden ortaklıklarını bu yılın başlarında sona erdirmelerinin ardından geldi. İki şirketin yeni bir lisans anlaşmasında uzlaşamaması, EA’nın FIFA serisini EA Sports FC olarak yeniden adlandırmasına yol açtı.

YouTube video

İsim değişikliğine rağmen EA, yeni futbol oyununun piyasadaki “en otantik futbol deneyimine” sahip yapım olacağını söyledi. Şirket ayrıca seriye büyük yatırım yapmaya devam edeceğini ve düzenli olarak yeni oyunlar ve içerikler yayınlamayı planladığını söyledi.


Yesilrobot.com e-bültenine kaydolarak, her hafta 15 bine yakın Yeşil Robot okurunun yaptığı gibi, tüm güncellemeleri E-posta kutunuzdan takip edebilirsiniz. Abonelik için tıklayınız


Yorum Yap

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz