Galaxy S23 serisi ne zaman tanıtılacak?

0

Samsung, 2023 yılına girdikten kısa süre sonra yeni amiral gemisi modellerine ev sahipliği yapan Galaxy S23 serisini tanıtacak. Fakat teknoloji devi, serinin tanıtılacağı Unpacked etkinliğinin tarihini belirlemekte zorluk çekiyor. Geçtiğimiz günlerde etkinliğin ertelendiği bilgisi geldi. Bugün ortaya çıkan bilgilere göre ise Samsung, Galaxy S23 serisinin tanıtılacağı Unpacked etkinliği için karar verdi.

Samsung Galaxy S23 tanıtım tarihi sızdırıldı

Twitter’dan Samsung ve cihazları hakkında sızıntı haberi yapan deneyimli analist @Universelce, yaptığı paylaşımla Samsung’un Galaxy S23 serisini tanıtacağı Unpacked etkinliğini 1 Şubat tarihinde yapacağını duyurdu.

Analiste göre teknoloji devi, gösterişli bir şekilde yapacağı etkinlikle Galaxy S23, Galaxy S23 Plus ve en son da Galaxy S23 Ultra’yı görücüye çıkaracak. Etkinlik sonrasında 10 Şubat ya da 17 Şubat tarihinde de tanıtılan yeni modeller, pazara çıkacak. Bu tarihin belli olması ise teknoloji firmalarının genellikle yeni modellerini Cuma günü pazara sunmasından kaynaklanıyor.

Samsung’un daha önce Unpacked etkinliğini telefonların fiyat etiketi konusunda kararsız kalmalarından dolayı Şubat ayında yapılacağı konuşulmuştu. Fakat güncel bilgiler ve deneyimli sızıntıcının yaptığı paylaşımla bu durum askıya alınmış görünüyor.

Samsung Galaxy S23 serisi fiyat etiketi

Öte yandan serinin fiyat etiketleri için de şu bilgiler daha önceki sızıntılar arasından yer alıyor:

  • Samsung Galaxy S23 fiyat etiketi: 799 dolar (14.891 Türk Lirası + vergiler)
  • Samsung Galaxy S23 Plus fiyat etiketi: 899 dolar (16.755 Türk Lirası + vergiler)
  • Samsung Galaxy S23 Ultra fiyat etiketi : 1199 dolar (22.347 Türk Lirası + vergiler)

Yesilrobot.com e-bültenine kaydolarak, her hafta 15 bine yakın Yeşil Robot okurunun yaptığı gibi, tüm güncellemeleri E-posta kutunuzdan takip edebilirsiniz. Abonelik için tıklayınız


Yorum Yap

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz