Google Pixel 8 çıkmadan ikinci ele düştü! İşte gerçek görüntüler

0

Pixel 8 serisi ve Android 14’ün tanıtılacağı Made by Google etkinliği için sayılı saatler kaldı. Etkinlik öncesinde birçok Pixel 8 özelliği sızdırılmışken, son olarak cihazın kendisi de ortaya çıktı. YouTube’da yayınlanan yeni bir video, Pixel 8 Pro’nun kutu içeriğini gözler önüne serdi.

Google Pixel 8 kutusunda neler var?

Google Pixel 8 serisi, 4 Ekim’de yapılacak lansman öncesinde sızmaya devam ediyor. Son görüntüler, etkinlikten günler önce hem Pixel 8 hem de Pixel 8 Pro’nun kutu içeriğini ortaya koydu.

Kutu açılışı; USB-A – USB-C adaptörü, USB-C kablosu ve kullanım kılavuzu da dahil olmak üzere önceki Pixel cihazların kutularıyla eşleşiyor. Ancak kutudan şarj adaptörü veya kılıf gibi ekipmanların çıkmadığını hatırlatalım.

İlginizi Çekebilir – Pixel 8 serisi, telefon dünyasında devrim yaratacak

Sızıntı, Pixel 8 Pro’nun mat arka panel kaplamasıyla geleceğini gösterdi. Mat kaplama, önceki Pixel modellerindeki parlak kaplamalara kıyasla parmak izi lekelerini azaltmaya yardımcı olacak gibi duruyor.

Sızdırılan kutu açma görüntüleri Pixel 8 serisinden neler bekleyebileceğimizi gösteriyor. Öte yandan yeni Pixel serisi, yapay zeka ve makine öğrenimi yetenekleriyle ön plana çıkan Google Tensor G3 çipinden güç alacak. Google, yalnızca cihazın işlemcisini kullanarak canlı çeviri ve videodan istenmeyen sesi kaldırma gibi önemli özellikler sunacak.

Fiyatlandırma ise Pixel 8 için 699 dolar ve 8 Pro için 899 dolardan başlayacak. Ön siparişlerin 4 Ekim’deki lansmandan sonra başlaması ve bir hafta sonra da raflardaki yerini alması bekleniyor.


Yesilrobot.com e-bültenine kaydolarak, her hafta 15 bine yakın Yeşil Robot okurunun yaptığı gibi, tüm güncellemeleri E-posta kutunuzdan takip edebilirsiniz. Abonelik için tıklayınız


Yorum Yap

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz