Google, can sıkan hata için güncelleme yayınlayacağını açıkladı!

0

Teknoloji devi Google, geçtiğimiz aylarda yeni Pixel 8 serisini tanıttı. Akıllı telefon pazarında dikkat çekmeyi başaran yeni akıllı telefonlar, en çok satanlar listesine girmeyi başardı. Öte taraftan yeni modeller, çeşitli hatalar ile geldi.

Google, akıllı telefonlarda kullanıcıların canını sıkan mevzubahis hataları yavaş yavaş çözüyor. Son olarak Pixel 8 Pro modelindeki bir sorun daha çözüme kavuşuyor. İşte haberin detayları…

Google, Pixel 8 Pro’daki pembe yazı hatasını düzeltiyor!

Google Pixel 8 Pro kullanıcıları, akıllı telefonun her zaman açık modu aktif olduğu sırada ekrandaki yazıların pembe ve soluk olduğuna dair şikayetlerde bulunuyordu. Cihaz uyandığında bu sorun ortadan kalkıyor olsa da kullanıcı deneyimini bir hayli düşürüyordu.

Google Pixel 8 Pro

Google, söz konusu bu sorun için açılan bir şikayet konusuna yaptığı yorumda hatanın çözülebilmesi için yakın zamanda bir yama yayınlayacağını açıkladı. Şirket bunun için bir tarih vermedi. Fakat önümüzdeki hafta sunulacak Kasım 2023 güvenlik yamasıyla birlikte çözüm sunulabilir.

İlginizi Çekebilir – 16 GB RAM, 1 TB depolama, 120 Hz ekran: Vivo X100, performans testinde!

Google Pixel 8 Pro ile ilgili daha önce de çeşitli şikayetlerde bulunuldu. Google, bu doğrultuda güncellemeler ile hataları çözmeye çalışıyor. Demin sözünü ettiğimiz sorun da yakın zamanda çözülen hatalar listesine dahil olacaktır.

Peki siz bu konu hakkında neler düşünüyorsunuz? Konu ile ilgili görüşlerinizi aşağıdaki Yorumlar kısmından bizimle paylaşabilirsiniz.


Yesilrobot.com e-bültenine kaydolarak, her hafta 15 bine yakın Yeşil Robot okurunun yaptığı gibi, tüm güncellemeleri E-posta kutunuzdan takip edebilirsiniz. Abonelik için tıklayınız


Yorum Yap

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz