Google Pixel Watch 2’nin tasarımı efsane olacak! İşte yeni kordon

0

Google Pixel Watch 2, sonbahar ayında düzenlenecek bir lansman kapsamında görücüye çıkaracak. Ancak lansman öncesinde akıllı saatin tasarımıyla ilgili önemli bilgiler ortaya çıktı. ABD’de sızan bilgiler, saatin yeni bir metal kordona sahip olacağını gösterdi.

Google Pixel Watch 2 metal kordon ve LTE desteğiyle geliyor

Google tarafından FCC’ye yapılan yeni yasal başvurular ortaya çıktı. Pixel Watch 2 olduğuna inanılan bir akıllı saat için yapılan başvuruda, saatin Bluetooth/Wi-Fi, LTE ve global LTE olmak üzere üç farklı modele sahip olacağını gösterdi.

Bluetooth/Wi-Fi modeli FCC ID G4TSL adını taşıyor. Bu modele ait raporlardan biri, Google’ın test sırasında saati dört farklı kordonla değerlendirdiğini gösterdi. Bu kordonlar arasında plastik, metal örgü, metal ve yeni bir ince metal olduğu gözlemlendi.

İlginizi Çekebilir – Google Pixel 8 özellikleri sızdı!

İnce metal versiyon, birinci nesil Pixel Watch ile sunulmayan bir seçenek olacak gibi görünüyor. Mevcut metal kordondan daha ince ve daha hafif olması bekleniyor.

FCC başvurusunda, Pixel Watch 2’de ultra geniş bant (UWB) desteğine dair herhangi bir gösterge bulunmaması ise dikkat çekiyor. Google tarafından varsayılan olarak etkinleştirilmese bile, UWB özelliğinin resmi olarak belgelendirilmesi gerekiyor. Bu teknoloji, kablosuz iletişim ve konum belirleme için kullanılıyor.

Pixel Watch 2 başvuruları, Google’ın yaklaşmakta olan Pixel 8 ve Pixel 8 Pro modelleriyle birlikte sonbaharda piyasaya sürüleceğine dair yeni göstergelerinden biri. Fiyatlandırma, renk ve teknik özelliklerin ise sonbahar lansmanıyla resmi olarak açıklanacağını belirtelim.

Siz Google Pixel Watch 2 hakkında ne düşünüyorsunuz? Fikirlerinizi yorumlar kısmında bizlerle paylaşabilirsiniz.


Yesilrobot.com e-bültenine kaydolarak, her hafta 15 bine yakın Yeşil Robot okurunun yaptığı gibi, tüm güncellemeleri E-posta kutunuzdan takip edebilirsiniz. Abonelik için tıklayınız


Yorum Yap

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz