Hitman: Blood Money 17 yıl aradan sonra Android’e geliyor!

0

2006 yılında çıkış yapan Hitman: Blood Money’nin mobil cihazlar için yeniden düzenlenmiş versiyonu Hitman: Blood Money Reprisal duyuruldu. IO Interactive ve Feral Interactive tarafından geliştirilen yeni sürüm, bu sonbaharda Nintendo Switch ile iOS ve Android gibi mobil cihazlar için piyasaya sürülecek.

Hitman: Blood Money Reprisal Android indirme

Hitman: Blood Money Reprisal, 2006 yılında yayınlanan oyuna yenilenmiş bir deneyim sunacak. Geliştirici Feral Interactive, oyundaki mekanikleri koruduklarını ifade ederken, Ajan 47’ye birkaç yeni özellik eklendi.

Bu yeniliklerin başında Instinct Mode (İçgüdü Modu) bulunuyor. 2006 yılında çıkış yapan Blood Money’de olmayan bu özellik, oyuncuların düşman hareketlerini algılamasına ve devriye rotalarını tahmin etmesine olanak tanıyacak. Ayrıca görevleri daha iyi kavrayabilmeniz için mini harita da eklendi.

İlginizi Çekebilir – Xiaomi’nin oyuncu markası Avrupa’ya geldi! İşte efsane fiyatlar

Blood Money Reprisal, Ajan 47’nin Paris ve New Orleans gibi çeşitli mekanlarda hedeflere suikast düzenlediği 12 görevin tamamını içeriyor. Farklı zorluklara yer veren her seviye, oyuncuların hedeflerini tamamlamak için farklı yaklaşımlar denemesini mümkün kılıyor.

IO Interactive, Hitman’ın 25. yıldönümü kutlamak adına mobil ve Switch için bu oyunu geliştirdiklerini açıkladı. Stüdyo, Hitman: World of Assassination’da özel etkinlikler başlatarak Badboy ve The Food Critic gibi klasik bölümleri yeniden sunacak.

YouTube video

Hitman: Blood Money 2006’da ilk çıktığında büyük beğeni toplamış ve oldukça yaratıcı suikast görevleriyle merak uyandırmıştı. Reprisal ise efsane oyunu modernize edilmiş oynanışla sunmayı amaçlıyor. Oyunun önümüzdeki aylarda çıkacağını hatırlatalım.


Yesilrobot.com e-bültenine kaydolarak, her hafta 15 bine yakın Yeşil Robot okurunun yaptığı gibi, tüm güncellemeleri E-posta kutunuzdan takip edebilirsiniz. Abonelik için tıklayınız


Yorum Yap

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz