Honor, Android 14 dağıtımına başlıyor! İşte alacak ilk modeller

2

Honor, Android 14 tabanlı MagicOS 8.0 arayüzünün beta testlerine başladı. Program şu anda Çin’deki amiral gemisi Magic4 ve Magic5 serisi cihazlarıyla yürütülüyor.

Honor Magic4 ve Magic5 için Android 14 tabanlı MagicOS 8.0 müjdesi

MagicOS 8.0 beta için kayıtlar nihayet başladı ve 14 Aralık’a kadar açık kalacak. İlk aşamada Çin’de yürütülecek testlerde, Magic4 ve Magic5 sahiplerinin geri dönüşleri takip edilecek. Bu kapsamda Android 14 yapısının test edilmesi sağlanacak.

Honor’un MagicOS 8.0 hakkında bilgi vermeden beta testlerine başlaması dikkat çekti. Yani programa kayıt olan cihaz sahipleri, resmi sürüm notları olmayan bir sürüme yükseltilecek. Ancak bu, betanın yeni özelliklerden ziyade kararlılık ve hata düzeltmelerine odaklanacağını gösteriyor.

İlginizi Çekebilir – Sevilen Sony modeli için Android 14 güncellemesi yayında!

Android 14’ün resmi lansmanı bu ayın başlarında gerçekleştiridli. Bu nedenle Honor da Android 14’e geçiş yapan üreticiler arasında yer almak istiyor. Testler şimdilik Çin pazarıyla sınırlı olsa da, MagicOS 8.0’ın dağıtıma çıkması merak uyandırıcı.

Güncellemenin, Android 14’le uyumlu olarak gelişmiş gizlilik ve güvenlik seçeneklerini de beraberinde getirmesi bekleniyor. Ayrıca kullanıcılar, Cihazımı Bul uygulamasını kullanarak kulaklıklarını, tabletlerini veya WearOS saatlerini bulabilecek.

Honor, beta kullanıcılarından gelen geri bildirimlerle önemli hataları gidermeyi ve kullanıcı deneyimini iyileştirmeyi amaçlıyor. Çin’deki ilk testlerin ardından ise betanın küresel çapta dağıtıma çıkması mümkün görünüyor.

Peki siz bu konu hakkında neler düşünüyorsunuz? Görüşlerinizi aşağıdaki Yorumlar kısmından bizimle paylaşmayı unutmayın.


Yesilrobot.com e-bültenine kaydolarak, her hafta 15 bine yakın Yeşil Robot okurunun yaptığı gibi, tüm güncellemeleri E-posta kutunuzdan takip edebilirsiniz. Abonelik için tıklayınız


2 YORUMLAR

Yorum Yap

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz