Huawei P60 Pro kutu açılımı!

0
huawei p60 pro kutu açılımı

Huawei’nin en yeni amiral gemisi modeli kullanıcılara neler sunuyor? Kutu içeriği nasıl? Karşınızda Huawei P60 Pro kutu açılımı!

Huawei P60 Pro özellikleri, ABD tarafından uygulanan ambargolara göre şekillendiği için şirketin sahip olduğu son nesil teknolojileri sunmuyor. Fakat cihazda Qualcomm’un Snapdragon 8+ Gen 1 işlemcisinin 4G modemli özel bir versiyonu bulunuyor.

Huawei P60 Pro kutu açılımı!

Ekran tarafında 6.67 inç büyüklüğünde, 1220×2700 piksel/ FHD+ çözünürlükte, 1-120Hz arası değişen tazeleme hızı sunan OLED bir panel kullanılıyor. Bu ekran sızıntılardaki gibi 2K çözünürlüğe sahip olmasa da oldukça üst seviye olduğunu söyleyebiliriz.

YouTube video
Arka tarafında 3’lü bir kamera dizilimi mevcut. Bunlar sırasıyla 48 Megapiksel ana kamera, 13 Megapiksel, ultra geniş açı ve 48 Megapiksel telefoto kamera. Önde ise 13 Megapiksel özçekim kamerası mevcut.


Bellek tarafında 8GB RAM ve depolamada 256 GB ve 512 GB şeklinde iki farklı hafıza seçeneği sunuluyor. İçerisinde 4.815 mAh boyutunda bir batarya mevcut. Ayrıca 88W kablolu ve de 50W kablosuz hızlı şarj desteği yer alıyor.

Huawei P60 Pro Türkiye fiyatı için tıklayın.


Yesilrobot.com e-bültenine kaydolarak, her hafta 15 bine yakın Yeşil Robot okurunun yaptığı gibi, tüm güncellemeleri E-posta kutunuzdan takip edebilirsiniz. Abonelik için tıklayınız


Yorum Yap

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz