HyperOS alacak yeni POCO telefonları belli oldu! İşte liste

0

Poco, HyperOS güncellemesini 2024’ün ikinci çeyreğinde çeşitli akıllı telefonlarına sunmayı planladığını açıkladı. HyperOS ilk olarak Xiaomi tarafından bu yılın başlarında MIUI’ın yenilenmiş versiyonu olarak piyasaya sürüldü. Peki hangi cihazlar alacak?

POCO hangi telefonlara HyperOS verecek?

Önümüzdeki çeyrekte yeni güncellemeyi alacak en önemli cihazlardan biri orta sınıf Poco X6 Neo 5G gibi duruyor. Android 13 tabanlı MIUI 14 ile piyasaya sürülen cihaz, kısa süre içerisinde HyperOS’a yükseltilmiş olacak.

Açıklanan programa göre, aşağıdaki Poco cihazları Nisan ve Haziran 2024 tarihleri arasında HyperOS güncellemesini alacak:

  • Poco F4
  • Poco M4 Pro
  • Poco C65
  • Poco M6
  • Poco X6 Neo

Bu cihazlar; Poco C55, Poco M5, Poco X5, Poco X5 Pro, Poco X6 Pro ve Poco F5 dahil olmak üzere halihazırda güncellenme almış olan modellere katılacak.

Redmi Note 13’e HyperOS yükledim!

Xiaomi’nin MIUI’nin halefi olarak piyasaya sürülen HyperOS, daha iyi performans ve pil ömrü için sistem genelinde optimizasyonlar getiriyor. Ayrıca yeni kişiselleştirme özellikleri, gizlilik kontrolleri ve özel olarak tasarlanmış daha akıllı özellikler de sunuyor.

Yeni saat stilleri, yazı tipleri, duvar kağıtları ve widget’lar getiren HyperOS, kilit ekranı için daha fazla özelleştirme seçeneği sunuyor. Kontrol merkezinin ise MIUI 14‘e benzese de daha modern bir tasarıma sahip olduğunu söyleyebiliriz.

Poco kullanıcıları güncelleme bildirimini Ayarlar > Telefon Hakkında > Sistem güncellemeleri bölümünden kontrol edebilir.


Yesilrobot.com e-bültenine kaydolarak, her hafta 15 bine yakın Yeşil Robot okurunun yaptığı gibi, tüm güncellemeleri E-posta kutunuzdan takip edebilirsiniz. Abonelik için tıklayınız


Yorum Yap

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz