Instagram, Android uygulamasına ‘gizli’ bir oyun ekledi!

0

Instagram, doğrudan mesajlaşma (DM) hizmeti içinde sessiz sedasız bir mini oyun başlattı. Gizli emoji oyununa DM aracılığıyla erişilebiliyor ve kullanıcılara yanıt beklerken hızlı bir eğlence sağlıyor.

Instagram emoji oyunu nasıl oynanır?

Oynanış basit ama oldukça eğlenceli. Bir oyuna başlamak için klavyeden herhangi bir emojiyi seçmelisiniz. Ardından ister bir arkadaşlarınızla isterseniz de bir yapay zeka asistanıyla sohbete göndermelisiniz. Emojiye dokunduğunuzda ekranda zıplamaya başlayacak.

Ekranın altından geçmeden önce zıplayan emojiyi durdurmaya çalışmalısınız. Sohbetin altında çıkacak kaydırma çubuğu yardımıyla emojiyi durdurabilir ve puan kazanabilirsiniz. Emoji kaçmayı başarırsa oyun sona erecek.

İlginizi Çekebilir – Bütçe dostu Samsung Galaxy Tab S6 Lite (2024) böyle görünecek!

Tur ilerledikçe emoji de hızlanacak ve yakalanması daha zor hale gelecek. Skorlarınızı takip edebilirsiniz, böylece zaman içinde yüksek skorlar geliştirmek için meydan okuyabilirsiniz.

Mini oyun konsepti, Chrome tarayıcıda yer alan “Dinozor oyununu” anımsatıyor. İnternetin olmadığı zamanlarda oynanabilen bu mini oyun, Chrome kullanıcılarına kısa süreli bir eğlence vadediyor.

Bir Instagram sözcüsü tarafından doğrulanan bu özellik, kullanıcıların arkadaşlarıyla bağlantı kurarken Instagram’ı daha eğlenceli şeklide kullanabileceklerini söyledi. Gizli emojilere dokunma oyunu, platformdaki sohbetlerde zaman geçirmek için oldukça başarılı görünüyor.

Peki siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Siz Instagram emoji oyunu hakkında ne düşünüyorsunuz? Yanıtlarınızı aşağıdaki yorumlar kısmından bizimle kolayca paylaşabilirsiniz. Görüşleriniz bizim için çok değerli.


Yesilrobot.com e-bültenine kaydolarak, her hafta 15 bine yakın Yeşil Robot okurunun yaptığı gibi, tüm güncellemeleri E-posta kutunuzdan takip edebilirsiniz. Abonelik için tıklayınız


Yorum Yap

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz