Snapdragon 8 Gen 3’lü Meizu 21 için geri sayım başladı!

0

Akıllı telefon pazarının başarılı oyuncularından Meizu’nun çok yakında kullanıcıların beğenisine sunmaya hazırlandığı Meizu 21 serisi için geri sayım resmen başladı. Serinin daha önce çeşitli sertifikasyon web sitelerinde görünmesi ve sızdırılan bilgiler sayesinde performans tarafında akıllarda çok fazla soru işareti yok. Son ortaya çıkan bilgilere göre cihazlar önümüzdeki günlerde ön siparişe açılacak ve bu da lansmanın çok yakında olduğuna işaret ediyor.

Meizu 21 serisinin ön siparişleri 15 Kasım’da başlayacak

Meizu tarafından kısa bir süre önce paylaşılan posterlere göre Meizu 21 serisinin 15 Kasım’da ön siparişe açılacak. Şu an için lansmanla ilgili herhangi bir bilgi verilmese de bu gelişmenin ardından kullanıcıların çok fazla beklemek zorunda kalmayacağını rahatlıkla söyleyebiliriz.

Meizu 21 serisinin ön siparişleri 15 Kasım'da başlayacak

Paylaşılan posterde dikkat çeken bir diğer detay ise Meizu 21’in boyutları diyebiliriz. Markanın iddiasına göre akıllı telefonun alt kısmı 1,74 mm boyutlarında olacak. Bu da kullanıcıların ekran gövde oranı son derece yüksek bir akıllı telefon deneyimi yaşayacağı anlamına geliyor.

Seride geçtiğimiz haftalarda kullanıcıların beğenisine sunulan Qualcomm Snapdragon 8 Gen 3 yongası kullanılacak. Qualcomm, Snapdragon 8 Gen 3 için TSMC ile iş birliğine devam ediyor. 4 nm mimariyle üretilen yonga setinde 1 adet 3.3 GHz ARM Cortex-X4, 3 adet 3.2 GHz ARM Cortex-A720, 2 adet 3.0 GHz ARM Cortex-A720 ve 2 adet 2.3 GHz ARM Cortex-A520 çekirdekleri mevcut. Firma yeni ürününde Ray Tracing destekli Adreno 750 grafik birimine yer veriyor.

Peki siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Görüşlerinizi yorumlar kısmında bizlerle paylaşmayı unutmayın!


Yesilrobot.com e-bültenine kaydolarak, her hafta 15 bine yakın Yeşil Robot okurunun yaptığı gibi, tüm güncellemeleri E-posta kutunuzdan takip edebilirsiniz. Abonelik için tıklayınız


Yorum Yap

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz