Efsane Nokia modeli 25 yıl sonra geri dönüyor!

0

Nokia markasının lisans sahibi olan HMD Global, internete sızan bilgilere göre birkaç yeni modele hazırlanıyor gibi görünüyor. Hindistan’dan gelen bilgiler, IMEI veritabanında keşfedilen dokuz yeni HMD telefonuyla ilgili ayrıntıları ortaya koydu. Bunlar arasında ikonik Nokia 3210 4G yer alıyor.

Nokia 3210 4G, IMEI veritabanında

Sızan telefonlardan bazıları güncellenmiş klasiklerin yanı sıra, yeni Nokia ve HMD markalı modelleri de içeriyor. Ancak listede en çok Nokia 3210 4G modeli dikkat çekti. İlk olarak 1998’de çıkış yapan ikonik telefonunun, üç renk seçeneğiyle birlikte geri geleceği söylendi.

4G destekli bir yonga setinden güç alacağı bildirildi. Ayrıca sırasıyla pembe ve lacivert renklerde Nokia 225 4G ve 235 4G’den de bahsedildi. Tablet cephesinde ise sızıntı, kısa süre önce yayınlanan bir HMD tanıtımında gösterilen HMD T21 tableti ortaya çıkardı.

HMD markalı akıllı telefon serisinde ise HMD Pulse+ ve Pulse Pro’nun özellikleri paylaşıldı. Her iki modelin de 6GB RAM, 128GB depolama alanı ve farklı ekran boyutlarıyla geleceği tahmin ediliyor. Her model için birden fazla renk seçeneği de sunulacak.

Devasa bataryalı vivo Pad 3 Pro tanıtıldı!

Ayrıca sızıntı HMD’nin Legend, Legend+ ve Legend Pro serisi telefonlar üzerinde çalıştığına da işaret etti. Modellerden biri olan HMD Pulse Pro, TA-1595 model numarasıyla sertifikasyon sitesinde görüldü.

Çıkış tarihleri bilinmemekle birlikte, HMD’nin yeni Nokia ve HMD telefonlarından oluşan iddialı bir listeye sahip olduğu görülüyor. Yeniden canlandırılan klasikler ve yeni nesil orta seviye telefonlarla birlikte, şirket farklı fiyat segmentlerine hitap edecek gibi duruyor.


Yesilrobot.com e-bültenine kaydolarak, her hafta 15 bine yakın Yeşil Robot okurunun yaptığı gibi, tüm güncellemeleri E-posta kutunuzdan takip edebilirsiniz. Abonelik için tıklayınız


Yorum Yap

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz