Nokia 3310 efsanesi geri mi dönüyor? Tarih verildi

1

Nokia markalı telefonların lisans sahibi HMD Global, tüm zamanların ikonik cep telefonlarından Nokia 3310 modelini yeniden canlandıracak gibi duruyor. Şirket, sosyal medya hesaplarından paylaştığı görselde, 3310’u andıran bir piksel çizimine yer verdi.

Yeni Nokia 3310 Mayıs’ta çıkış yapabilir

Paylaşılan görsel, kullanıcıları HMD sitesindeki “Doğum Günü” sayfasına yönlendiriyor ve yenilenmiş Nokia 3310’un gelebileceğine dair spekülasyonları körüklüyor. Ayrıntılar az olmakla birlikte, pikselli görüntü, 2000 yılında piyasaya sürülen 3310’u andırıyor.

Nokia 3310, oldukça güçlü kasası ve tek şarjla haftalarca süren pil ömrüyle büyük ses getirdi. Sağlamlığı, basit arayüzü ve Snake oyunu sayesinde dünya çapında oldukça popüler bir telefon haline geldi. HMD, yeni versiyonun ipuçlarını vererek 3310’un nostaljisinden yararlanmak istiyor gibi görünüyor.

108 Megapiksel kameralı Infinix Note 40 serisi tanıtıldı! Özellikleri ve fiyatı

HMD güncellenmiş bir 3310 için detay paylaşmadı. Ancak 4G bağlantısı ve gelişmiş ekran çözünürlüğü olasılıklar arasında gibi duruyor. Ancak şirket, 3310’u efsane haline getiren ikonik tasarımı koruyacaktır.

Öte yandan HMD Global, kendi markasıyla piyasaya süreceği ilk seriyi sessiz sedasız şekilde paylaştı. Bu, HMD Global’in Nokia markalı cihazlar üretimini bırakması açısından önemli bir adımı işaret ediyor.

Legend modellerinin orta sınıfı hedefleyen Nokia X serisinin yerini alması bekleniyor. Pulse modelleri ise giriş seviyesi Nokia C ve G serilerinin yerini dolduracak.

Peki siz bu konu hakkında neler düşünüyorsunuz? Görüşlerinizi aşağıdaki Yorumlar kısmından bizimle paylaşabilirsiniz.


Yesilrobot.com e-bültenine kaydolarak, her hafta 15 bine yakın Yeşil Robot okurunun yaptığı gibi, tüm güncellemeleri E-posta kutunuzdan takip edebilirsiniz. Abonelik için tıklayınız


1 Yorum

Yorum Yap

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz