Nothing’in uygun fiyatlı markasından iki yeni ürün geliyor!

0

Nothing, geçtiğimiz günlerde uygun fiyatlı akıllı telefon ve aksesuarlar üretecek markası CMF’yi resmi olarak duyurdu. Şimdi ise yeni alt markanın iki model üzerinde çalıştığı ortaya çıktı. Bunlardan biri akıllı saat, diğeri ise kablosuz kulaklık olacak. Aksesuarların ilk olarak Hindistan’da çıkması bekleniyor.

CMF by Nothing, akıllı saat ve kablosuz kulaklık sertifikası aldı

Nothing, yeni alt markasıyla ürün portföyünü genişletmeye hazırlanıyor. Ortaya çıkan son haberlere göre, bu yıl bitmeden CMF adı altında bir akıllı saat ve bir kulaklık piyasaya sürecek.

Önümüzdeki aylarda tanıtılması beklenen bu cihazlar, Hindistan Standartlar Bürosu’ndan (BIS) sertifika almış durumda. CMF akıllı saati D395 model numarasını taşırken, kablosuz kulaklık ise B163 model numarasıyla tescil edildi.

İlginizi Çekebilir – Nothing Phone (2) satışa çıktı!

Bu ürünlerin teknik özellikleri ve tasarımları hala belirsizliğini koruyor. Ancak BIS sertifikası, Hindistan’ın CMF markalı cihazlara sahip olacak ilk pazarlar arasında yer alacağını gösteriyor. Ürünlerin diğer pazarlarda sunulup sunulmayacağı da bilinmiyor. Ancak Nothing’in Phone 1 ve Phone 2’yi birden fazla pazarda sattığını belirtelim.

Nothing CEO’su Carl Pei, şirketin CMF’yi yeni bir alt marka olarak piyasaya sürme planlarını geçen hafta duyurdu. Pei yaptığı basın açıklamasında, CMF’nin “daha geniş bir kullanıcı kitlesi için daha erişilebilir ürünler” çıkarmaya odaklanacağını söyledi.

Nothing, ilk iki akıllı telefonundaki benzersiz şeffaf tasarımıyla teknoloji dünyasında heyecan yaratmayı başardı. Bundan dolayı da şirketin tasarım ve mühendislik ekibinin CMF akıllı saati ve kulaklıkları ile neler sunulacağı merak ediliyor. Nothing’in Ear adlı bir kulaklık serisine sahip olduğunu da hatırlatalım.


Yesilrobot.com e-bültenine kaydolarak, her hafta 15 bine yakın Yeşil Robot okurunun yaptığı gibi, tüm güncellemeleri E-posta kutunuzdan takip edebilirsiniz. Abonelik için tıklayınız


Yorum Yap

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz