Nothing’den uygun fiyatlı yeni aksesuarlar geliyor!

0

Nothing geçtiğimiz yıl uygun fiyatlı teknolojik ürünler sunması için CMF markasını tanıttı. Bu markanın ilk ürünleri ise CMF Watch Pro ve CMF Buds Pro oldu. Ancak Nothing’in iki yeni aksesuar üzerinde çalıştığı ve CMF olarak markalayabileceği ortaya çıktı.

CMF’den (Nothing) iki yeni aksesuar: Neckband Pro ve powerbank

Nothing, boyun bantlı kablosuz kulaklık ve bir powerbank için çalışmalarını hızlandırmış gibi duruyor. Nothing Neckband Pro olarak adlandırılacak kulaklığın, BAE’nin Telekomünikasyon Düzenleme Kurumu (TDRA) sertifika sitesinde görüldüğü belirtildi.

nothing-cmf-neckband-pro-powerbank

Listede B164 model numarası ve “Nothing Neckband Pro” adını taşıması dikkat çekti. Bu model ayrıca Hindistan’ın Standartlar Bürosu (BIS) tarafından da onaylandı. Listeleme; Neckband Pro’nun CMF adıyla piyasaya sürüleceğini de doğruladı.

İlginizi Çekebilir – iPad Pro rakibi mi? Xiaomi Pad 7 Pro ortaya çıktı

Nothing’in kulaklık portföyünü boyun bandı ve TWS seçenekleriyle genişletmek istediği açık. Neckband Pro’nun sertifika veritabanlarında görünmesi, gerekli test ve onayları aldığı anlamına geliyor.

BIS listesi ayrıca Nothing markalı powebank’ı da ortaya koydu. Ancak bunun Nothing olarak mı, yoksa CMF adıyla mı piyasaya sürüleceği belli değil. Ayrıca powerbank’ın kapasitesi veya şarj özellikleri de belirsiz.

Öte yandan geçtiğimiz günlerde Nothing Phone 2a, A142 model numarasıyla TUV veritabanında göründü. Listeleme, akıllı telefonun 45W hızlarında şarj olacağı dışında herhangi bir özelliğini ortaya çıkarmadı. Ancak lansmanın yakında olacağına dair önemli bilgiler veriyor.


Yesilrobot.com e-bültenine kaydolarak, her hafta 15 bine yakın Yeşil Robot okurunun yaptığı gibi, tüm güncellemeleri E-posta kutunuzdan takip edebilirsiniz. Abonelik için tıklayınız


Yorum Yap

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz