Nothing Fold (1) geliyor! İşte ilk görüntüler

0

Akıllı telefon dünyasına yenilikçi bir yaklaşım getiren Nothing, nihayet katlanabilir bir model üzerinde çalıştığını doğruladı. LED ışıklı bir katlama tasarımına yer verecek yeni Nothing Fold (1) için ilk tasarım görselleri de paylaşıldı.

Nothing Fold (1) tasarımı nasıl olacak?

Nothing’in aslında bir süredir Phone (2) üzerinde çalıştığını biliyorduk. Ancak şirketten gelen yeni bir paylaşım, katlanabilir telefon sektörüne giriş yapacağını gösterdi. Twitter’da paylaşılan görsellerde Nothing Fold (1)’in konsept tasarımı gözler önüne serildi. Görsellerin tasarımcı Brandon Paul tarafından hazırlandığını belirtmek gerekiyor.

Konsept tasarımın dikkat çeken özelliklerinden biri, Phone (1) tasarımını andıran menteşe üzerindeki LED ışıklar oldu. Fold (1)’deki LED tasarım, bildirim ışığı görevi görebilir ve zil sesine göre yanıp sönebilir.

Nothing Phone (2), Hindistan’da ortaya çıktı!

Öte yandan, katlanabilir cihazın düz kenarları ve köşeli bir menteşesi olduğunu görüyoruz. Cihazın iç ekranı da oldukça ilginç görünüyor. Tasarım görselindeki dahili ekran, camdan yapılmış gibi görünüyor. Ancak bu, katlanabilir cihazlar için imkansız görülüyor.

Google Pixel Fold’un paylaşılan görsellerinde, devasa bir siyah çerçeve bulunuyordu. Fold (1) bunu aşacak gibi duruyor. Büyük çerçevelere sahip olmamak için ekran altı selfie kamerasıyla gelebilir.

YouTube video

Konsept görselleri Nothing’in resmi Twitter hesabından paylaşılmış olsa da, şirketin yakın zamanda katlanabilir cihaz sunup sunmayacağı bilmiyoruz. Bu yılın Temmuz ayında Nothing Phone (2) görücüye çıkacak.

Peki siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Görüşlerinizi yorumlar kısmından bizlerle paylaşmayı unutmayın.


Yesilrobot.com e-bültenine kaydolarak, her hafta 15 bine yakın Yeşil Robot okurunun yaptığı gibi, tüm güncellemeleri E-posta kutunuzdan takip edebilirsiniz. Abonelik için tıklayınız


Yorum Yap

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz