Nothing Phone (2)’nin şeffaf şarj kablosu sosyal medyayı salladı!

1

Akıllı telefon dünyasının tasarımıyla en yenilikçi modellerinden biri olacak Nothing Phone (2) lansmanı 11 Temmuz’da yapılacak. Şirketin kurucusu Carl Pei tarafından Twitter’da paylaşılan yeni görüntüler ise şeffaf tasarımlı USB-C şarj kablosunu ortaya çıktı. Bu kablo, Phone 2 ile birlikte kutudan çıkacak.

Nothing Phone (2) 11 Temmuz’da geliyor

Geçtiğimiz yıl duyurulan Nothing Phone (1), düz tasarımlı beyaz bir USB-C kablosuyla geliyordu. Ancak Nothing, bu alandaki beklentileri karşılamak adına kutuyu daha da şeffaf hale getiriyor. Twitter’dan paylaşılan ilk görsellere göre, Phone (2) ile uyumlu bir kablo göreceğiz.

USB-C kablosu, cihazın genel tasarımını yansıtıyor. Kablo kordonu beyaz olsa da, USB-C ucu şeffaf plastikle geliyor. Ayrıca kablonun ucunda “Nothing” logosu da yerleştirildi. Bu tasarım, Phone (2)’nin kasasının şeffaf görünümlü olmasını takip ediyor.

Nothing Phone 1, Türkiye pazarına giriş yapıyor! İşte özellikleri ve satış fiyatı

Yeni kablonun USB-C ucunda altı adet küçük nokta yer alması da dikkat çekti. Ancak Carl Pei bu noktaların ne işe yarayacağını belirtmedi. İddialara göre bu noktalar, cihazın arkasındaki LED ışıkla eşleşecek ve şarj sırasında şekilli olarak yanacak.

Öte yandan yeni cihazın göze çarpan ilk özelliği, Snapdragon 8+ Gen 1 yonga setinden gücünü alması olacak. Bu işlemcinin, 8GB / 12GB RAM ile performansını artırması bekleniyor.

Depolama tarafında 128GB / 256 GB seçenekleriyle gelecek Phone (2); FHD+ çözünürlük ve 120Hz yenileme hızına yer veren 6.55 inç AMOLED panele sahip olacak. Yeni telefonun 11 Temmuz’da duyurulacağını hatırlatalım.


Yesilrobot.com e-bültenine kaydolarak, her hafta 15 bine yakın Yeşil Robot okurunun yaptığı gibi, tüm güncellemeleri E-posta kutunuzdan takip edebilirsiniz. Abonelik için tıklayınız


1 Yorum

Yorum Yap

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz