AMOLED ekran ve uygun fiyat! Nothing Phone 2a için kritik gelişme

0

Geçtiğimiz yıl Nothing Phone (1) ile akıllı telefon pazarına giren Nothing cephesinde yeni ürünler için çalışmalar sürüyor. Çinli marka iddialara göre Nothing Phone modellerine uygun fiyatlı bir alternatif olan Nothing Phone 2a üzerinde çalışıyor. Son olarak akıllı telefonla ilgili önemli bir gelişme yaşandı.

Nothing’den heyecanlandıran açıklama: Bu hafta bir şeyler geliyor

Nothing’in resmi X hesabının biyografi kısmına ”Bu hafta bir şeyler geliyor” şeklinde bir ibare eklendi. Bunun temmuzda tanıtılan Nothing Phone (2)’nin uygun fiyatlı sürümü Nothing Phone 2a’ya işaret ettiğini iddia edilirken, Çinli markadan henüz konuyla ilgili bir açıklama gelmedi.

AMOLED ekran ve uygun fiyat! Nothing Phone 2a için kritik gelişme

Yaklaşan Nothing Phone 2a daha önce A142 model numarasıyla BIS veri tabanında göründü. Liste akıllı telefonun ismi ve teknik özelliklerine dair en ufak bir bilgi vermezken, tasarım konusunda Nothing Phone (1) ve Nothing Phone (2)’ye benzerlik göstereceği konusunda detaylı bilgiler veriyor.

Sektörde sızıntılarıyla bilinen saaaanjjjuuu, yaklaşan Nothing Phone 2a ile ilgili yeni ayrıntıları gözler önüne serdi. Buna göre telefon AIN142 model numarasına sahip olacak ve 6,7 inç AMOLED bir panelle kullanıcıların karşısına çıkacak.

Akıllı telefonda delikli bir ekran tasarımının kullanılacağı söyleniyor. Dahası, güvenlik yöntemi olarak belirlenen parmak izi okuyucusu ekranın altına konumlandırılıyor. Şu an için cihazın tanıtım tarihiyle veya diğer teknik özellikleriyle ilgili kapsamlı ayrıntılar yok.

Tabii şu an için ürünle ilgili sızıntıların ve iddiaların tam olarak doğrulanmadığını belirtmemiz gerekiyor. Zira sektördeki güvenilir isimlerin arasında bu cihazla ilgili çeşitli fikir ayrılıkları söz konusu. Zira bir kısım Çinli şirketin böyle bir model üzerinde çalışmadığını söylerken, diğer kısım ise tam aksini iddia ediyor. Eğer ilk ihtimal gerçekleşirse cihazla ilgili bugüne dek ortaya çıkan tüm sızıntıların odak noktası Nothing Phone (3) modeline kayabilir.


Yesilrobot.com e-bültenine kaydolarak, her hafta 15 bine yakın Yeşil Robot okurunun yaptığı gibi, tüm güncellemeleri E-posta kutunuzdan takip edebilirsiniz. Abonelik için tıklayınız


Yorum Yap

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz