Şeffaf tasarımlı Nothing Phone 3 fiyatı ve çıkış tarihi sızdırıldı!

0

Tasarımıyla büyük dikkat toplayan Nothing Phone serisi, son zamanlarda uygun fiyatlı 2a modelinin sızıntılarıyla gündemde. Şirketin, Phone 3’ten önce orta seviyeye hitap eden bir model üzerinde çalıştığı söyleniyor. Yeni sızıntılar ise amiral gemisi Nothing Phone 3 fiyatı ve çıkış tarihini gözler önüne serdi.

Nothing Phone 3 Temmuz’da tanıtılabilir

Nothing’in bir sonraki amiral gemisi akıllı telefonu için çalışmalarını hızlandırdığı belirtiliyor. Çin’den gelen yeni iddialara göre Phone 3, serinin diğer modellerini takip ederek yaz aylarında tanıtılacak. Hatta Temmuz’da piyasaya sürülmesi bekleniyor.

Son söylentilere göre Phone 3’ün lansmanında farklılık yaşanmayacak. Phone 1 Temmuz 2022’de ve Phone 2 ise Temmuz 2023’te piyasaya sürüldü. Yaz aylarında piyasaya sürülmesi, diğer markaların yıl için amiral gemilerini tanıttığı bir zamana geliyor ve Nothing’in dikkat çekmesine yardımcı oluyor.

İlginizi Çekebilir – Nothing Phone (1) için beklenen Android 14 güncellemesi yayında!

Phone 3’ün teknik özellikleri şimdilik belirsiz olsa da, Snapdragon 8 Gen 2’den gücünü alacağı düşünülüyor. Ayrıca RAM/depolama tarafında ise 16 GB / 512 GB’a kadar bir kurulum sunacağı söyleniyor.

Fiyatlandırma konusunda ise Phone 3’ün Phone 2’ye benzer olacağı iddia edildi. Phone 1’den sonra yaklaşık 150 dolarlık bir zam uygulayan Nothing, Phone 2’yi 600 dolara sundu. Ancak Phone 3’ün en fazla 650 dolar olacağı tahmin ediliyor.

Öte yandan şirket, Phone 1 için Android 14 tabanlı Nothing OS 2.5 güncellemesini yayınladı. 1,22 GB boyutundaki güncelleme, Phone (1) için birçok yeniliği beraberinde getirdi.

Peki siz bu konu hakkında neler düşünüyorsunuz? Akıllı telefondan beklentileriniz neler? Görüşlerinizi aşağıdaki Yorumlar kısmından bizimle paylaşabilirsiniz.


Yesilrobot.com e-bültenine kaydolarak, her hafta 15 bine yakın Yeşil Robot okurunun yaptığı gibi, tüm güncellemeleri E-posta kutunuzdan takip edebilirsiniz. Abonelik için tıklayınız


Yorum Yap

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz