OnePlus’tan bir model için OxygenOS 14.0.0.300 güncellemesi!

1
Temsili

Güncelleme çalışmalarına hız kesmeden devam eden OnePlus sistem güvenliğini ve kararlığını artıran OxygenOS 14.0.0.300 güncellemesini sevilen bir OnePlus modeli için kullanıma sundu. Peki yeni sürüm neleri beraberinde getiriyor? İşte ayrıntılar!

OxygenOS 14.0.0.300 güncellemesi OnePlus 8T için yayında

OxygenOS 14.0.0.300 güncellemesi OnePlus 8T için kullanıma sunuldu. Yeni güncelleme öncekiler kadar geniş kapsamlı olmasa da kamera tarafında önemli değişiklikleri kullanıcılara sunuyor. Biraz daha açacak olursak yeni yapı ön kamerayla çekilen fotoğraflardaki cilt tonlarını optimize ediyor.

OxygenOS 14.0.0.300 güncellemesi OnePlus 8T için yayında – OnePlus güncelleme

OxygenOS 14.0.0.300 ile gelen yenilikler şöyle;

  • Akıllı Verimlilik: Kullanıcılara uygulamalar ve cihazlar arasında içerik sürükleyip bırakma olanağı tanıyan File Dock ekler ve uygulamaların daha güvenli erişimi için fotoğraf ve video ile ilgili izin yönetimini iyileştirir.
  • Performans Optimizasyonu: Sistem kararlılığını artırır, uygulama başlatma hızını iyileştirir ve animasyonların daha akıcı olmasını sağlar.
  • Aquamorphic Tasarım: Aquamorphic temalı zil sesleri ekler, sistem bildirim seslerini yeniden tasarlar ve sistem animasyonlarını iyileştirir.
  • Kullanıcı İlgisi: Smart Sidebar’daki Arka Plan akışı özelliğini kaldırır ve kullanıcılara geri bildirimleri doğrudan konu başlığı içinde sağlamalarını önerir. Şirket ayrıca Topluluk içinde geri bildirim göndermek için daha iyi bir yöntem üzerinde çalışıyor.

Peki siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Görüşlerinizi yorumlar kısmından bizlerle paylaşmayı unutmayın!


Yesilrobot.com e-bültenine kaydolarak, her hafta 15 bine yakın Yeşil Robot okurunun yaptığı gibi, tüm güncellemeleri E-posta kutunuzdan takip edebilirsiniz. Abonelik için tıklayınız


1 Yorum

Yorum Yap

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz