Fiyatı efsane: Pili 35 saat giden Oppo Enco Air 2 New Sound Edition tanıtıldı!

0

Türkiye’de 1000 TL civarında satılan Oppo Enco Air 2’nin yeni versiyonu görücüye çıktı. Oppo, Enco Air 2 New Sound Edition ile çok daha gelişmiş bir ses deneyimi ve ayrıca çok daha uzun bir batarya ömrü vadediyor. Ayrıca yeni kablosuz kulaklığın fiyatı da oldukça rekabetçi.

Oppo Enco Air 2 New Sound Edition neler sunuyor?

New Sound Edition, Air 2 ile aynı tasarımı paylaşıyor ancak birkaç önemli yükseltme sunuyor. Eski modeldeki Bluetooth 5.2’ye kıyasla artık daha güçlü bağlantılar için Bluetooth 5.3′ü destekliyor.

Oppo, yeni kulaklıkların gelişmiş ses deneyimi için artık uzamsal ses efektlerini desteklediğini dile getirdi. Ayrıca surround ses için Viper Atmos sertifikasına da sahip olduğunu aktardı.

İlginizi Çekebilir – Oppo’nun uygun fiyatlı olacak yeni akıllı telefonunun özellikleri sızdı!

En büyük değişikliklerden biri de pil ömründeki önemli artış oldu. Oppo, New Sound Edition’ın şarj kutusuyla birlikte 35 saate kadar kullanma kapasitesine sahip olacağını söyledi. Enco Air 2’de şarj kutusuyla birlikte 24 saatlik pil ömrü sunulduğunu belirtelim.

Önemli yükseltmeler olmasına rağmen, kulaklığın hala aktif gürültü engelleme özelliğine sahip olmadığını belirtmek gerekiyor. Sea Blue ve Clouds olmak üzere iki renk seçeneğiyle satışa çıkacak.

İlk olarak Çin’de yürütülecek satışlar, New Sound Edition için 25 dolar (660 TL + vergiler) fiyat etiketiyle başlayacak. Çin’in ötesine geçerek küresel pazarlara ne zaman açılacağı ise belirsiz.

Siz ne düşünüyorsunuz? Düşüncelerinizi yorumlarda bizlerle paylaşmayı lütfen unutmayın.


Yesilrobot.com e-bültenine kaydolarak, her hafta 15 bine yakın Yeşil Robot okurunun yaptığı gibi, tüm güncellemeleri E-posta kutunuzdan takip edebilirsiniz. Abonelik için tıklayınız


Yorum Yap

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz