Oppo, Find N3 ile Samsung’un tahtına oturmak istiyor!

0

Oppo, katlanabilir akıllı telefon dünyasındaki payını artırmak istiyor. Ortaya çıkan yeni raporlar, Oppo’nun Find N3 modelinde kamera yenilikleri üzerinde çalıştığını ortaya koydu. Çinli üretici ayrıca yeni katlanabilir cihazında kablosuz şarj desteği de sunmak istiyor.

Oppo Find N3 üst düzey kamera ve kablosuz şarjla geliyor

Oppo Find N3’ün göze çarpan özelliklerinden biri, kablosuz şarjın geri dönüşü olacak. İlk Find N modelinde Qi desteği bulunuyordu. Android modellerinde neredeyse standart haline gelen bu özellik, Find N2 modelinden çıkarılmıştı. Kablosuz şarjın kaldırılma sebebi ise Qi teknolojisinin tutarsız çalışmasından kaynaklanıyordu.

Kablosuz şarja ek olarak Find N3’ün bir diğer yeniliği ise kamera tarafında yaşanacak. Raporlar, diğer katlanabilir telefonlara kıyasla çok daha güçlü “birinci sınıf” sensörlere yer vereceğini gösteriyor. Oppo, özellikle telefoto alanında olağanüstü performans sunacak Sony sensörleri kullanacak.

OPPO Reno 10 Pro ve Reno 10 Pro+ tanıtıldı

Find N3’teki kamera kurulumunun amiral gemisi model olan Find X6’dan ilham alabileceği dile getirildi. Ayrıca kapak tasarımı olarak da benzer çizgilere sahip olabileceği tahmin edildi.

Bir diğer rapor ise Oppo’nun Find N serisini resmi olarak diğer pazarlara da sunmak istediğini gösteriyor. Find N ve N2 modelleri Çin pazarıyla sınırlı kaldı. Ancak çok daha güçlü kamera ve yeni tasarımla birlikte küresel pazarda yer alabilir.

YouTube video

Oppo Find N3 çıkış tarihi hakkında kesin bir bilgi bulunmuyor. Ancak Samsung’un Temmuz ayında Galaxy Unpacked etkinliğinde Galaxy Z Flip 5 ve Z Fold 5’i duyuracağını hatırlatmak gerekiyor.

Siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Görüşlerinizi yorumlarda bizlerle paylaşmayı unutmayın!


Yesilrobot.com e-bültenine kaydolarak, her hafta 15 bine yakın Yeşil Robot okurunun yaptığı gibi, tüm güncellemeleri E-posta kutunuzdan takip edebilirsiniz. Abonelik için tıklayınız


Yorum Yap

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz