Oppo müjdeyi verdi! Yeni telefonlar hayat kurtaran teknolojiyle gelecek

0

Günümüzde akıllı telefonlar önemli teknolojilerle donatılarak rekabeti artırıyor. Bu teknolojilerden biri de uydu üzerinden iletişim sağlama özelliği. Bu, tüketiciler için göz önünde bulundurulması gereken önemli bir faktör haline geldi.

Akıllı telefon üreticileri, tüketicilerin taleplerini karşılamak adına uydu iletişim teknolojisine daha fazla önem vermeye başladı. Bu markalardan birisi olan Oppo ise yakın zamanda tanıtacağı Find X7 serisinde uydu üzerinden iletişim sağlayabilme özeliği olacağını doğruladı.

Oppo Find X7 serisi uydu üzerinden iletişimi destekleyecek!

Bilmeyenler için uydu üzerinden iletişim teknolojisi, Wi-Fi ve mobil bağlantının çekmediği durumlarda uydu aracılığıyla iletişim kurmayı mümkün kılıyor. Örneğin ormanda kaybolduğunuzda ve üstüne üstlük telefonunuz çekmiyorsa, bu teknoloji sizin yardımınıza koşabilir.

Oppo Find X7 serisi uydu üzerinden iletişimi destekleyecek!

Oppo, bugün sosyal medya hesapları üzerinden yayınladığı bir tanıtım görseli ile Find X7 serisinin uydu üzerinden iletişimi destekleyeceğini doğruladı. Bu özelliğin serideki bütün modellerde mi yer alacağı yoksa yalnızca Pro modele mi özel olacağı bilinmiyor.

Vergisiz 4500 TL: 8 GB RAM ve 50 MP kameralı Vivo Y27s tanıtıldı!

Xiaomi, Oppo, Honor ve Huawei gibi büyük şirketler, kendi modellerine uydu üzerinden iletişim teknolojisini dahil edebilmek için çalışmalar sürdürüyor. Bu kapsamda Apple ve Huawei, bu özelliğe sahip telefonlarını piyasaya sürerek öncü oldular.

Peki siz bu konu hakkında neler düşünüyorsunuz? Uydu üzerinden iletişim teknolojisini nasıl buluyorsunuz? Konu ile ilgili görüşlerinizi aşağıdaki Yorumlar kısmından bizimle paylaşmayı unutmayın.


Yesilrobot.com e-bültenine kaydolarak, her hafta 15 bine yakın Yeşil Robot okurunun yaptığı gibi, tüm güncellemeleri E-posta kutunuzdan takip edebilirsiniz. Abonelik için tıklayınız


Yorum Yap

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz