Gören Google Pixel sanıyor: Realme GT Neo 6 tasarımı ve özellikleri ortaya çıktı!

0
Temsili

Akıllı telefon pazarının yükselen isimlerinden Realme, bu yılın başlarında GT Neo 5 modelini tanıttı. Bu model ile bir başarı yakalayan şirketin kısa süre önce halefi üzerinde çalışmaya başladığı ortaya çıktı. Bugün ise Realme GT Neo 6 modelinin özellikleri ve tasarımı ortaya çıktı.

Realme GT Neo 6 özellikleri ve tasarımı sızdı!

Sektörde sızıntıları ile bilinen Steve Hemmerstoffer, Realme GT Neo 6 modelinin tasarımını ortaya çıkardı. Bu tasarımda cihazın güç alacağı işlemci de görüldü. İşte Realme GT Neo 6 tasarımı;

Realme GT Neo 6 özellikleri ve tasarımı sızdı!

Realme GT Neo 6 modelinin sızan tasarımına göz attığımızda, Google Pixel’e benzerlik gösterdiğini söyleyebiliriz. Yan tarafta ses yükseltme-azaltma ve güç düğmesi olduğunu görüyoruz. Bununla beraber arka kasanın ise iki renkte olduğu görülüyor. Kamera kurulumunun arkası siyah iken, geri kalan tüm alanlar yeşil renkte tasarlanmış.

İlginizi Çekebilir – Uygun fiyatlı amiral gemisi Vivo X90s tanıtıldı: İşte özellikleri!

Üç tane kameradan oluşan kurulumun hemen sağında, Snapdragon logosu yer alıyor. Bu logoyu yakından incelediğimizde ise cihazın kalbinde Qualcomm tarafından üretilen Snapdragon 8 Gen 2 yonga setinin olduğunu görüyoruz. Telefonun tasarımına dayanarak bilinen özellikler şimdilik bunlar. O halde biraz da geçmiş sızıntılara bakalım.

Realme GT Neo 6 özellikleri ve tasarımı sızdı!
Temsili

Daha önce ortaya çıkan bilgilere göre Realme GT Neo 6, 1.5K çözünürlüğe sahip ve 144 Hz yenileme hızı ile desteklenen bir ekrana sahip olacak. Bununla beraber Optik Görüntü Sabitleyici (OIS) teknolojisi ile desteklenen 50 Megapiksel bir ana kamera yer alacak.

RAM’in LPDDR5x tipinde ve depolamanın ise UFS 4.0 biçiminde olacağı bilgisi mevcut. Son olarak akıllı telefonun 100 W hızlı şarj desteğine sahip olması bekleniyor. Sızan tüm özellikleri şu şekilde toparlayabiliriz;

  • Ekran: 1.5K çözünürlük, 144 Hz yenileme hızı
  • İşlemci: Qualcomm Snapdragon 8 Gen 2
  • RAM: LPDDR5x tipi
  • Depolama: UFS 4.0 biçimi
  • Kamera: Optik Görüntü Sabitleyici (OIS) teknolojisi destekleyen 50 Megapiksel ana kamera
  • Şarj Desteği: 100 W hızlı şarj

Peki sizler bu konu hakkında neler düşünüyorsunuz? Telefonun özelliklerini ve tasarımını nasıl buldunuz? Görüşlerinizi aşağıdaki Yorumlar kısmından bizlerle paylaşabilirsiniz.


Yesilrobot.com e-bültenine kaydolarak, her hafta 15 bine yakın Yeşil Robot okurunun yaptığı gibi, tüm güncellemeleri E-posta kutunuzdan takip edebilirsiniz. Abonelik için tıklayınız


Yorum Yap

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz