Amiral gemisi katili Redmi K70 serisinin özellikleri ortaya çıktı!

0

Redmi K70 serisi şimdiye dek sızdırılan teknik özellikleri ve tasarımları göz önüne alındığında amiral gemilerine dişli rakipler konumunda. Bu ayın sonlarına doğru vitrine çıkması beklenen akıllı telefonlarla ilgili yeni detaylar ortaya çıkmaya devam ediyor. Sektörde sızıntılarıyla bilinen Digital Chat Station yaklaşan modellerinin teknik detaylarını gözler önüne serdi.

Redmi K70 serisi neler sunacak?

Digital Chat Station’ın raporuna göre Remi K70 serisi sırasıyla Snapdragon 8 Gen 2, Snapdragon 8 Gen 3 ve yakında çıkacak Dimensity 8300 yonga setlerinden güç alacak. Bunun dışında Redmi K70 ve K70 Pro’nun daha iyi dayanıklılık için metalik bir orta çerçeveye sahip olacağını belirtiliyor. Öte yandan K70e’nin plastik bir orta çerçeveye sahip olması bekleniyor.

Redmi K70 serisi neler sunacak?

Sızıntı, K70 ve K70 Pro’nun 120W hızlı şarjı destekleyeceğini ve K70e’nin ise 90W şarja sahip olacağını gösteriyor. Önceki raporlara göre bu cihazların hiçbirinin kablosuz şarj sunması beklenmiyor. Bu noktada K70’in 5.000 mAh, K70 Pro’nun 5.120 mAh ve K70e’nin ise daha büyük bir 5.500 mAh batarya ile donatılacağını iddia ediliyor.

Xiaomi 14 ailesi gibi Redmi K70 serisinin de HyperOS tabanlı Android 14 ile önceden yüklenmiş olarak gelmesi bekleniyor. Kaynak ayrıca K70 serisinin kasım ayı sonuna kadar açıklanacağını iddia etti. Bunun doğru olduğu ortaya çıkarsa, şirket önümüzdeki hafta K70 serisinin tanıtımıyla ilgili resmi posterleri paylaşmaya başlayabilir.

Peki siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Sizce K70 serisi beklentileri karşılayacak mı? Görüşlerinizi yorumlar kısmından bizlerle paylaşmayı unutmayın!


Yesilrobot.com e-bültenine kaydolarak, her hafta 15 bine yakın Yeşil Robot okurunun yaptığı gibi, tüm güncellemeleri E-posta kutunuzdan takip edebilirsiniz. Abonelik için tıklayınız


Yorum Yap

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz