Amiral gemisi katili Redmi K70’in tasarımı ortaya çıktı!

0

Xiaomi’nin çok yakında kullanıcıların beğenisine sunmaya hazırlandığı Redmi K70 serisi için geri sayım başladı. Akıllı telefonlarla ilgili ortaya çıkan sızıntılar sayesinde nasıl bir performans sunacağını biliyoruz. Son paylaşılan raporlar ise standart modelin tasarımını gözler önüne seriyor. Peki Redmi K70 nasıl görünecek? İşte ayrıntılar!

Redmi K70 tasarımı ortaya çıktı

Sektörde sızıntılarıyla bilinen zionsanvin Redmi K70 modelinin tasarımını gözler önüne serdi. Buna göre telefon keskin ve köşeli tasarıma sahip olacak. Aynı zamanda önde delikli bir ekran bizleri karşılayacak. Modelin arka panelinde ise yeni iPhone modellerini anımsatan bir kamera adası yer alacak. Bu modül üç kamera ve bir LED flaşı bünyesinde barındıracak.

Digital Chat Station’ın raporuna göre Remi K70 serisi sırasıyla Snapdragon 8 Gen 2, Snapdragon 8 Gen 3 ve yakında çıkacak Dimensity 8300 yonga setlerinden güç alacak. Bunun dışında Redmi K70 ve K70 Pro’nun daha iyi dayanıklılık için metalik bir orta çerçeveye sahip olacağını belirtiliyor. Öte yandan K70e’nin plastik bir orta çerçeveye sahip olması bekleniyor.

Sızıntı, K70 ve K70 Pro’nun 120W hızlı şarjı destekleyeceğini ve K70e’nin ise 90W şarja sahip olacağını gösteriyor. Önceki raporlara göre bu cihazların hiçbirinin kablosuz şarj sunması beklenmiyor. Bu noktada K70’in 5.000 mAh, K70 Pro’nun 5.120 mAh ve K70e’nin ise daha büyük bir 5.500 mAh batarya ile donatılacağını iddia ediliyor.

Xiaomi 14 ailesi gibi K70 serisinin de HyperOS tabanlı Android 14 ile önceden yüklenmiş olarak gelmesi bekleniyor. Kaynak ayrıca K70 serisinin kasım ayı sonuna kadar açıklanacağını iddia etti. Bunun doğru olduğu ortaya çıkarsa, şirket önümüzdeki hafta K70 serisinin tanıtımıyla ilgili resmi posterleri paylaşmaya başlayabilir.


Yesilrobot.com e-bültenine kaydolarak, her hafta 15 bine yakın Yeşil Robot okurunun yaptığı gibi, tüm güncellemeleri E-posta kutunuzdan takip edebilirsiniz. Abonelik için tıklayınız


Yorum Yap

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz