Fiyatı efsane: Redmi, 100Hz yenileme hızlı 24 inç monitörünü tanıttı!

0

Redmi, uygun fiyatlı ürün portföyüne yeni bir monitör ekledi. Redmi Monitor A24 adlı ofis ve genel kullanıma hitap eden monitör, 23.8 inç IPS ekranı ve uygun fiyatıyla dikkat çekiyor.

Redmi Monitor A24 neler sunuyor?

Fiyatı sadece 70 dolar (2 bin TL) olan Redmi Monitor A24, dikkat çeken özelliklere yer veriyor. 100Hz yenileme hızı ve 6ms tepki süresine sahip 23,8 inç 1080p IPS panelle geliyor. Ekranı sRGB renk alanının yüzde 99’unu kapsıyor ve 1000:1 kontrast oranına sahip. Tepe parlaklık ise 250 nit olarak derecelendirildi.

Monitor A24’ün sade bir tasarıma yer verdiğini belirtelim. Çerçevesi nispeten kalın olsa da, kendisi 7,5 mm’lik inceliğinde. Farklı kullanım tarzlarına uygun olarak çeşitli açılara eğilebiliyor, ancak dönme hareketleri yapılamıyor.

İlginizi Çekebilir – Redmi Note 12 5G, satış rekoru kırdı!

Bağlantı noktası olarak, birer adet DisplayPort 1.4 ve HDMI girişine sahip. Ayak standı ise kullanıcılar duvara monte etmek isterse VESA montajını destekliyor.

Bütçe odaklı geliştirilmiş olsa da, 100Hz yenileme hızıyla üretkenlik ve medya tüketiminin yanı sıra oyun için de tercih edilebilir. Ayrıca geniş renk gamı kapsamı sayesinde renk ayarlamaları yapmak mümkün görünüyor.

Redmi Monitör A24, FHD çözünürlük ve yüksek yenileme hızı göz önüne alındığında, sadece 70 dolara sunulmasıyla merak uyandırdı. İlk aşamada sadece Çin’de bulunacakken, Türkiye’ye gelip gelmeyeceği bilinmiyor.

Peki sizler bu konu hakkında neler düşünüyorsunuz? Görüşlerinizi aşağıdaki Yorumlar kısmından bizlerle paylaşabilirsiniz.


Yesilrobot.com e-bültenine kaydolarak, her hafta 15 bine yakın Yeşil Robot okurunun yaptığı gibi, tüm güncellemeleri E-posta kutunuzdan takip edebilirsiniz. Abonelik için tıklayınız


Yorum Yap

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz