Türkiye’de popüler olan Redmi modeline HyperOS sürprizi!

0

Xiaomi, Redmi Note 13 Pro Plus için HyperOS güncellemesini sunmaya başladı. Bu güncellemeyle birlikte cihaza Android 14 tabanlı işletim sistemi ve Şubat güvenlik yaması geliyor.

Redmi Note 13 Pro Plus HyperOS güncellemesi aldı

5,6GB boyutundaki HyperOS güncellemesi 1.0.3.0.UNOINXM sürümüyle geliyor. Güncel Android güvenlik paketini içermesinin yanı sıra, kullanıcı arayüzüne çeşitli geliştirmeler ve optimizasyonlar sağlıyor.

Redmi Note 13 Pro Plus

HyperOS güncellemesindeki önemli değişiklikler arasında yenilenmiş sistem tasarımı, daha akıcı etkileşimler için yeni animasyonlar ve kullanıcı arayüzünde canlı renkler bulunuyor. Hava Durumu uygulaması artık önemli verilerin yanı sıra dinamik koşulları da gösteriyor. Bildirimler ise yalnızca kritik bilgileri verimli bir şekilde gösterecek şekilde düzenlendi.

Snapdragon 7+ Gen 1’li ilk telefon! OnePlus Ace 3V çıktı

Xiaomi, bellek yönetim sisteminin daha iyi performans için geliştirildiğini söylüyor. Çoklu görev, uygulama görünümlerinin daha rahat bölünmesi için yeni bir çoklu pencere moduna sahip. Ana ekran ve uygulama çekmecesindeki simgeler ise yeni şekiller ve tonlarla tasarlandı.

Redmi Note 13 Pro Plus’a ek olarak; HyperOS güncellemesi Redmi Note 13 Pro, Note 13, Xiaomi 12 Pro, Note 12 Pro+, Note 12 Pro ve Note 12’ye de sunulacak. Mart ayı içerisinde bu güncellemelerin sağlanması bekleniyor.

Güncellemenin, Android 14’ün son özelliklerinin yanı sıra Xiaomi’nin özel optimizasyonlarıyla popüler Xiaomi ve Redmi cihazlarındaki kullanıcı deneyimini geliştirmesi bekleniyor.

Peki siz bu konu hakkında neler düşünüyorsunuz?


Yesilrobot.com e-bültenine kaydolarak, her hafta 15 bine yakın Yeşil Robot okurunun yaptığı gibi, tüm güncellemeleri E-posta kutunuzdan takip edebilirsiniz. Abonelik için tıklayınız


Yorum Yap

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz