Gümbür gümbür geliyor: Redmi Note 13 serisinde yer alacak modeller ortaya çıktı!

0

Xiaomi‘nin alt markası olan Redmi, geçtiğimiz yıl Note 12 serisini piyasaya sürerek akıllı telefon dünyasında dikkatleri üstüne çekmeyi başardı. Bu başarıyı sürdürebilmek isteyen şirketin yakın zamanda tanıtacağı Redmi Note 13 serisi için önemli bir bilgi daha ortaya çıktı. İşte haberin detayları ve tüm bilinenler…

Redmi Note 13 serisi, 6 modelden oluşacak!

Seri ile ilgili söylentiler son zamanlarda arttı. Öyle ki yakın zamanda 2312DRAABC, 2312CRAD3C, 2312DRA50C ve 23090RA98C gibi birkaç model numarası, Çin’in sertifikasyon web sitesinde ortaya çıktı.

Redmi Note 13 serisi, 6 modelden oluşacak!

Bugün ise Xiaomiui tarafından paylaşılan bilgiler neticesinde Redmi Note 13 serisindeki tüm modeller gözler önüne serildi. Heyecanı artıran bu gelişmenin ardından beklentiler bir hayli arttı.

İlginizi Çekebilir – Uygun fiyatlı Vivo Y17s’in performans raporu ortaya çıktı!

Redmi Note 13 serisi şu modellerden oluşacak;

  • Redmi Note 13 4G
  • Redmi Note 13 4G NFC
  • Redmi Note 13 5G
  • Redmi Note 13 Pro 5G
  • Redmi Note 13 Pro+ 5G
  • Redmi Note 13 Turbo

Aktarılan bilgilere göre serinin temel modelleri olan Redmi Note 13 4G ve 4G NFC modelleri Avrupa ile birlikte Türkiye’de de satılacak. Bu noktada Pro modellerin de listeye dahil edilmesi bekleniyor. Tabii bunun kesin bir bilgi olmadığını belirtelim. Sadece beklentiler bu yönde.

Peki sizler bu konu hakkında neler düşünüyorsunuz? Redmi Note 13 serisinden beklentileriniz neler? Görüşlerinizi aşağıdaki Yorumlar kısmından bizlerle paylaşabilirsiniz.


Yesilrobot.com e-bültenine kaydolarak, her hafta 15 bine yakın Yeşil Robot okurunun yaptığı gibi, tüm güncellemeleri E-posta kutunuzdan takip edebilirsiniz. Abonelik için tıklayınız


Yorum Yap

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz