Apple Watch’a benzeyen Redmi Watch 3 Lite tanıtıldı! Neler sunuyor?

0

Xiaomi çatısı altında çalışmalarını sürdüren Redmi, ürün yelpazesini sürekli genişletiyor. Son olarak şirket bugün, geçtiğimiz aylarda tanıttığı Redmi Watch 3 akıllı saatinin daha bütçe dostu versiyonu olan Lite modelini tanıttı. İşte Redmi Watch 3 Lite özellikleri ve fiyatı…

Redmi Watch 3 Lite özellikleri ve fiyatı!

Redmi Watch 3 Lite, 1.83 inç boyutunda AMOLED bir ekrana sahip. Büyük olmasıyla dikkat çeken bu ekran, 60 Hz yenileme hızı ile destekleniyor. Bununla beraber 450 nit parlaklık sunabiliyor.

Redmi Watch 3 Lite özellikleri ve fiyatı!

Redmi’nin yeni akıllı saati, 200’den fazla kişiselleştirilebilir kadran seçeneğiyle öne çıkıyorken, bataryası ile de dikkat çekiyor. Öyle ki cihaz, tipik kullanımda 8 saat; yoğun şekilde kullanıldığında ise 12 saate kadar pil ömrü sunuyor.

İlginizi Çekebilir – Bataryası 12 gün giden Redmi Watch 3 tanıtıldı! İşte fiyatı

Redmi Watch 3 Lite, 7/24 kan oksijen ve kalp atış hızı takibi, uyku izleme özelliklerine sahip. Bununla beraber 100’den fazla spor modunu sunan akıllı saat, koşucular, yoga meraklıları ve bisikletçiler için ihtiyaç duyulabilecek hemen her özelliği barındırıyor. Bluetooth aramalarını da destekleyen Redmi Watch 3 Lite, kullanıcıların saatleri ile arama yapabilme/alabilmelerine de olanak sunuyor.

Redmi Watch 3 Lite teknik özellikleri:

  • Ekran: 1.83 inç AMOLED, 60 Hz yenileme hızı, maksimum 450 nit parlaklık
  • 200’den fazla kadran seçeneği
  • 100’den fazla spor modu
  • Tipik kullanımda 8, yoğun kullanımda 12 saat pil ömrü
  • 7/24 kan oksijen takibi
  • Kalp atış hızı takibi
  • Uyku izleme özelliği
  • Bluetooth üzerinden arama yapabilme
  • 5ATM su geçirmezlik

Redmi Watch 3 Lite, 142 dolar fiyat etiketiyle Çin’de satışa sunuldu. 23 Mayıs’ta dünya genelinde piyasaya sürülmesi bekleniyor. Bununla birlikte Türkiye satış fiyatı da belli olacaktır.

Peki sizler bu konu hakkında neler düşünüyorsunuz? Akıllı saatin özelliklerini ve fiyatını nasıl buldunuz? Görüşlerinizi aşağıdaki Yorumlar kısmından bizlerle paylaşabilirsiniz.


Yesilrobot.com e-bültenine kaydolarak, her hafta 15 bine yakın Yeşil Robot okurunun yaptığı gibi, tüm güncellemeleri E-posta kutunuzdan takip edebilirsiniz. Abonelik için tıklayınız


Yorum Yap

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz