Redmi Watch 4’e Amazon Alexa entegre edildi!

0

Xiaomi, akıllı telefon bir yana akıllı saatleri için de yazılım geliştirme çalışmalarını sürdürüyor. Buna göre şirket, son olarak Redmi Watch 4 için 2.2.80 sürümlü güncellemeyi yayınladı. Bu güncelleme, Amazon Alexa’yı getirdi. İşte ayrıntılar…

Redmi Watch 4 için Alexa dopingi!

Son güncelleme ile birlikte Redmi Watch 4 için Amazon’un sesli asistanı Alexa kullanıma sunuldu. Akıllı saatin kullanıcıları, bu yapay zeka ile çeşitli görevleri daha kolay bir şekilde gerçekleştirebilir. Örneğin alarm ayarlama, mesaj gönderme veya hatırlatıcı ayarlama yapılabilir.

Redmi Watch 4 için Alexa dopingi!

Kullanıcılar tarafından yapılan geri dönüşlere göre sesli asistan henüz bazı bölgelerde kullanılamıyor. Amazon, Alexa’yı ülkemiz için yıllardır sunmadı. Bu nedenle ne yazık ki Türkiye’de de zaten kullanılamayacak.

İlginizi Çekebilir – Huawei’nin 66W hızlı şarjlı yeni telefonu ortaya çıktı!

Redmi Watch 4 teknik özellikleri şu şekilde sıralandı;

ÖzellikDeğer
Ekran Türü:AMOLED
Ekran Boyutu:1,97 inç
Ekran Yenileme Hızı:60 Hz
Ekran Parlaklığı:600 nit
Su Geçirmezlik:5ATM (10 dakika boyunca 50 metreye kadar suya dayanıklı)
Sağlık Sensörleri:Kalp atış hızı, SpO2, uyku ve stres takibi
Spor Modları:150’den fazla mod
GPS:Var
Pil Kapasitesi:470 mAh
Pil Ömrü:20 gün
Bağlantı:NFC, Bluetooth 5.3

Peki ya siz bu konu hakkında neler düşünüyorsunuz? Redmi Watch 4 için yeni özelliği nasıl buldunuz? Konuyla ilgili görüşlerinizi aşağıdaki Yorumlar kısmından bizimle paylaşabilirsiniz.


Yesilrobot.com e-bültenine kaydolarak, her hafta 15 bine yakın Yeşil Robot okurunun yaptığı gibi, tüm güncellemeleri E-posta kutunuzdan takip edebilirsiniz. Abonelik için tıklayınız


Yorum Yap

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz