İmzalar atıldı: Galaxy cihazlarda kripto para dönemi başlıyor!

0

Samsung, blockchain ve Web3 araştırmalarına bir yenisini ekledi. Samsung ve Crypto.com arasındaki yeni iş birliği sayesinde Galaxy Z Fold kripto para borsasına entegre edilecek. Katlanabilir cihazın bir ekranı üzerinden borsayı takip etmek mümkün olacak.

Samsung ve Crypto.com Galaxy Z Fold için anlaştı

Samsung, katlanabilir cihazlarına yeni bir kullanım deneyimi sunmaya hazırlanıyor. İş birliğin bir parçası olarak Crypto.com uygulamasına gelecek yeni güncelleme, Galaxy Z Fold cihazlara özel olarak sunulacak. Katlanabilir telefonun bir ekranı dijital varlıklar için ayrılacak.

Galaxy Z Fold kullanıcıları, Crypto.com’daki yatırım araçlarına ve hesaplarına erişerek dijital varlıklara çok daha kolay şekilde yatırım yapabilecek. Bu hamle ile Samsung, kripto paralara yönelik desteğini artırmış olacak.

Samsung, M serisinden bir modele daha One UI 5.1 verdi!

Yeni güncelleme ile Galaxy Z Fold’un ekranı, kripto para borsasına yönelik tasarım değişikliği alacak. Bu da kullanıcıların farklı dijital varlıkları karşılaştırmasına ve yatırım yapmasına olanak sağlayacak.

Crypto.com’un 80 milyondan fazla kullanıcısı bulunuyor. Samsung ise 2022 raporlarına göre katlanabilir telefon pazarının yüzde 62’sini oluşturuyor. Samsung ve Crypto.com arasındaki iş birliği, milyonlarca insanı kripto sektörüne çekebilir.

YouTube video

Bu, Samsung’un dijital varlıklara yönelik ilk desteği değil. Ekim ayında metaverse platformu Decentraland’dan arsa satın alan firma, Bitcoin madenciliği için 3nm mimarili yongalar üzerinde de çalışıyor.

Siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Görüşlerinizi yorumlarda bizlerle paylaşmayı unutmayın!


Yesilrobot.com e-bültenine kaydolarak, her hafta 15 bine yakın Yeşil Robot okurunun yaptığı gibi, tüm güncellemeleri E-posta kutunuzdan takip edebilirsiniz. Abonelik için tıklayınız


Yorum Yap

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz