Samsung Galaxy A52 5G için One UI 5.1 yayınlandı!

0

Samsung kullanıcılarının uzun zamandır beklediği Android 13 güncellemesi büyük ölçekte dağıtıldı. Zaten Samsung bu alanda elini hızlı tutan ve giriş, orta ve üst segment ayırt etmeden paylaşım yapanlar arasında yer alıyor. Son olarak Galaxy A53 5G ve Galaxy A33 5G modellerinin ardından Galaxy A52 5G de One UI 5.1 güncellemesini aldı.

Samsung, Galaxy A52 5G için Android 13 tabanlı One UI 5.1 güncellemesini yayınladı!

Samsung, geçtiğimiz günlerde anavatanı olan Güney Kore’de A53 5G ve A33 5G kullanıcıları için One UI 5.1 güncellemesini paylaştı. Daha sonra Türkiye’de ki Galaxy S20 FE ve Galaxy S21 FE kullanıcılarına yeni sürüm iletildi. Bugün de tekrar orta segment modellere bir dağıtım yapıldı. Bu sefer Android 13 tabanlı One UI 5.1 güncellemesini alan cihaz Galaxy A52 5G oldu.

2021 yılında satışa sunulan Samsung Galaxy A52 5G, tüm dünyada Android 13 tabanlı One UI 5.1 güncellemesini almaya başladı. İlk olarak Asya pazarındaki cihazlara geleceği, daha sonra Avrupa bölgesindeki kullanıcılara ulaşacağı belirtiliyor. Ayrıca 1.5 GB boyutundaki bu güncelleme Samsung’un Mart 2023 güvenlik yamasını da beraberinde getiriyor.

Samsung’dan üç modele daha One UI 5.1 güncellemesi!

Bu yeni One UI 5.1 sürümünün kullandığınız telefon için uygunluğunu veya size ulaşıp ulaşmadığını kontrol etmek istiyorsanız Ayarlar uygulamasına giriş yapıp, Güncelleme > İndir yolunu takip edebilirsiniz. Eğer ulaşmışsa indirip kurabilir (yeterli şarjınızın olduğuna emin olun) ve kullanmaya başlayabilirsiniz.

Siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Görüşlerinizi yorumlarda bizlerle paylaşmayı unutmayın!


Yesilrobot.com e-bültenine kaydolarak, her hafta 15 bine yakın Yeşil Robot okurunun yaptığı gibi, tüm güncellemeleri E-posta kutunuzdan takip edebilirsiniz. Abonelik için tıklayınız


Yorum Yap

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz