Samsung’dan orta segmente One UI 5.1 güncellemesi!

0

Samsung kullanıcılarının uzun zamandır beklediği Android 13 güncellemesi büyük ölçekte dağıtıldı. Zaten Koreli şirket de bu alanda elini hızlı tutan ve giriş, orta ve üst segment ayırt etmeden paylaşım yapanlar arasında. Son olarak Galaxy A53 5G, Galaxy A33 5G ve Galaxy A52 5G modellerinin ardından Galaxy A52s 5G de One UI 5.1 güncellemesini aldı.

Samsung Galaxy A52s 5G, Android 13 tabanlı One UI 5.1 aldı!

Samsung, geçtiğimiz günlerde anavatanı olan Güney Kore’de A53 5G ve A33 5G kullanıcıları için One UI 5.1 güncellemesini paylaştı. Daha sonra Türkiye’de ki Galaxy S20 FE ve Galaxy S21 FE kullanıcılarına yeni sürüm iletildi. Bunun ardından tekrar orta segmentte yer alan Galaxy A52 5G için güncellemesini sundu. Bugün de Galaxy A52s 5G için Android 13 tabanlı One UI 5.1 paylaşıldı.

A52s One UI 5.1

Şu an için şirketin anavatanı olan Güney Kore’deki kullanıcılarla paylaşılan A528NKSU2EWB4 yapı numarasına sahip bu güncelleme önümüzdeki günlerde Türkiye’ye de gelecek. Ek olarak, yeni sürümün 1.5 GB boyutunda olduğunu ve Şubat 2023 güvenlik güncellemesini de beraberinde getireceğini belirtelim.

Samsung Galaxy M53, One UI 5.1 aldı!

Yeni One UI 5.1 sürümünün kullandığınız telefon için uygunluğunu veya size ulaşıp ulaşmadığını kontrol etmek istiyorsanız Ayarlar uygulamasına giriş yapıp, Güncelleme İndir yolunu takip edebilirsiniz. Eğer ulaşmışsa indirip kurabilir (yeterli şarjınızın olduğuna emin olun) ve kullanmaya başlayabilirsiniz.

Siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Görüşlerinizi yorumlarda bizlerle paylaşmayı unutmayın!


Yesilrobot.com e-bültenine kaydolarak, her hafta 15 bine yakın Yeşil Robot okurunun yaptığı gibi, tüm güncellemeleri E-posta kutunuzdan takip edebilirsiniz. Abonelik için tıklayınız


Yorum Yap

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz