Samsung Galaxy Tab S9, devasa batarya ile geliyor!

0

Tablet pazarındaki konumunu büyütmek isteyen Samsung, Galaxy Tab S9 serisini piyasaya sürmeye için hazırlanıyor. Ortaya çıkan raporlara göre Koreli şirket, bazı etkileyici yükseltmelerde bulunacak. Çin’de sızdırılan bir listelemeye göre Tab S9, önceki modellerden daha büyük bir batarya kapasitesiyle gelecek.

Samsung Galaxy Tab S9 hakkında yeni sızıntılar

Çin’de raporlanan yeni bir sızıntıi Galaxy Tab S9’un batarya kapasitesini ortaya çıkardı. Buna göre Tab S9 modeli, 8160 mAh nominal batarya kapasitesiyle önceki modellerden daha büyük bir pile yer verecek. Bu yükseltmenin, 8400-8500 mAh arasında değişen standart bir kapasiteyle sonuçlandırılması muhtemel görünüyor.

Galaxy Tab S7 ve S8’un 8000 mAh kapasiteli bataryalar ile sunulduğunu hatırlatalım. Ancak yükseltme burada bitmiyor. Daha büyük pile ek olarak, Tab S9’un IP67 sertifikasıyla toz ve su dayanıklılığına sahip olması bekleniyor. Bu, Samsung’un bu teknolojiye sahip ilk tableti olacağı anlamına geliyor.

Okuyun – Galaxy Tab S9 Ultra işlemcisi sızdı: En güçlüsü olacak!

Tab S9+ ve Tab S9 Ultra’nın bataryasıyla ilgili ayrıntılar hala belirsizliğini koruyor. Ancak Çin’den gelen bu bilgi, diğer modeller hakkında daha fazla bilginin yakın zamanda gün yüzüne çıkacağını gösterir nitelikte.

Tab S9 Ultra’nın da dikkat çeken özelliklere sahip olacağını biliyoruz. Daha önceki sızıntılar, Samsung’un en güçlü telefonlarında (Galaxy S23) kullanılan Qualcomm Snapdragon 8 Gen 2 yonga setinden gücünü alacağını ortaya koydu. Bu, Tab S9 Ultra’yı 2023’ün en güçlü Android tabletlerinden biri haline getirebilir.

YouTube video

Samsung’un tablet serilerinde bazı etkileyici yükseltmeler yaptığını söylemek mümkün. Koreli şirketin, Galaxy Tab S9 serisini Ağustos ayında, Galaxy Z Fold 5 ve Flip 5 ile aynı zamanda piyasaya sürmesi bekleniyor.

Peki, siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Görüşlerinizi yorumlar kısmından bizlerle paylaşmayı unutmayın!


Yesilrobot.com e-bültenine kaydolarak, her hafta 15 bine yakın Yeşil Robot okurunun yaptığı gibi, tüm güncellemeleri E-posta kutunuzdan takip edebilirsiniz. Abonelik için tıklayınız


Yorum Yap

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz