Samsung, Galaxy Watch 6 ile Apple’ın koltuğuna oturmak istiyor!

0

Samsung, Galaxy Watch 6 ailesiyle akıllı saat pazarında önemli bir ses getirmek istiyor. Son olarak Samsung, ABD’nin Federal İletişim Komisyonu’ndan (FCC) sertifika alarak saatlerin varlığını doğruladı. Yeni modeller, Watch 6 ve Watch 6 Pro şeklinde gelecek.

Galaxy Watch 6 serisinin numaraları listelendi

Samsung Galaxy Watch 6 serisi, farklı tercihlere ve tarzlara hitap eden iki modelden oluşacak. FCC listesine göre saatler 40mm ve 44mm şeklinde iki boyutta sunulacak. Küçük ekranlı model SM-R930 model numarasını; daha büyük versiyon ise SM-R940 olarak gelecek.

FCC sertifikası, Galaxy Watch 6’nın Bluetooth, Wi-Fi 802.11 b/g/n/a, NFC ve GNSS dahil olmak üzere klasik bağlantı seçeneklerine yer vereceğini gösterdi. Ek olarak, bir önceki seriye benzer şekilde, Watch 6 da kablosuz şarjı destekleyecek. Önceki modelle aynı kablosuz şarj cihazını kullanacak.

Realme 11 Pro 5G özellikleri sızdı!

Galaxy Watch 6 ile birlikte Watch 6 Pro da görücüye çıkacak. Cihazın daha önce sızdırılan görüntüleri, Watch 4 Classic’i anımsatan fiziksel olarak dönen çerçeveyi ortaya koymuştu. Watch 6 Pro’nun 470 × 470 piksel çözünürlüğe sahip 1.47 inç Super AMOLED ekranla gelmesi bekleniyor.

Samsung’un fiziksel olarak döndürülebilir çerçevesi, Watch 5 serisinde olmamasıyla eleştirilerin odağındaydı. Dönen ekran, Galaxy Watch Active’in kullanım kolaylığı için gerekli görülüyor.

YouTube video

Galaxy Watch 6 serisinin Temmuz-Ağustos’ta düzenlenecek Galaxy Unpacked etkinliğinde duyurulması bekleniyor.

Peki siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Görüşlerinizi yorumlar kısmında bizimle paylaşabilirsiniz.


Yesilrobot.com e-bültenine kaydolarak, her hafta 15 bine yakın Yeşil Robot okurunun yaptığı gibi, tüm güncellemeleri E-posta kutunuzdan takip edebilirsiniz. Abonelik için tıklayınız


Yorum Yap

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz