Yeni zam yolda: Samsung Galaxy Z Flip 5 fiyatı ortaya çıktı!

1

Samsung, önümüzdeki günlerde Galaxy Unpacked 2023 etkinliğini düzenleyecek. Etkinlik kapsamında ise başlıca katlanabilir modeller tanıtılacak. Ortaya çıkan yeni bir sızıntı ise Samsung Galaxy Z Flip 5 fiyatı hakkında zam iddiasında bulundu. Samsung, katlanabilir telefonları daha ulaşılabilir yapmak istese de, piyasa şartları buna izin vermiyor gibi görünüyor.

Samsung Galaxy Z Flip 5 fiyatı ne kadar olacak?

Galaxy Z Flip 5 sızıntıları, cihazın fiyatlandırma detaylarını gözler önüne serdi. Güvenilir kaynaklara göre, Galaxy Z Flip 5’in 8GB RAM ve 128GB depolama varyantı 1299 euro fiyat etiketi ile gelecek. Bu, bir önceki model olan Galaxy Z Flip 4’e göre yüzde 20’lik bir fiyat artışını temsil ediyor.

Geçtiğimiz yıl Ağustos ayında görücüye çıkan Galaxy Z Flip 4, 1099 euro fiyatla sunulmuştu. Türkiye’de şu anda 25 bin TL civarında satıldığını düşünürsek, yeni modelin 35 bin TL civarında olacağını söyleyebiliriz.

Samsung Galaxy Tab S9 serisinin tüm detayları sızdı!

Galaxy Z Flip 5, Samsung’un katlanabilir ekranlı telefon serisinde şimdiye kadarki en büyük kapak ekranına sahip olacak. İnternete sızdırılan görsel de bu bilgiyi doğrular nitelikte. Görüntülerde Galaxy Z Flip 5’teki kapak ekranı tam olarak ortaya çıkarken, asimetrik tasarımlı ekran Flip 5 modelinin kapağını büyük çoğunluğunu kapladığını görüyoruz.

Söylentilere göre Galaxy Z Flip 5’in kapak ekranı 3,4 inç boyutunda olacak. Yeni telefon bu konuda 3,6 inçlik kapak ekranına sahip olan Motorola Razr+’daki biraz gerisinde kalacak. Diğer yandan Samsung Galaxy Z Flip 5’in kapak ekranında artık Google uygulamalarının da yer alacağı söyleniyor.

YouTube video

Samsung, Galaxy Z Flip 5 ile katlanabilir ekranlı telefon pazarındaki iddiasını artırmak istiyor. Şirketin, Galaxy Unpacked etkinliğini Temmuz ayında düzenleyeceğini hatırlatalım.


Yesilrobot.com e-bültenine kaydolarak, her hafta 15 bine yakın Yeşil Robot okurunun yaptığı gibi, tüm güncellemeleri E-posta kutunuzdan takip edebilirsiniz. Abonelik için tıklayınız


1 Yorum

Yorum Yap

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz