Samsung Galaxy Z Fold 6 ve Z Flip 6’nın renk seçenekleri ve depolama detayları ortaya çıktı!

0
Samsung'un yeni telefonları Galaxy Z Fold 6 ve Galaxy Z Flip 6'nin yeni renk seçenekleri görüntülendi.

Samsung Unpacked etkinliği yaklaşırken, merakla beklenen katlanabilir akıllı telefonlar Z Fold 6 ve Z Flip 6 hakkında heyecan verici haberler gelmeye devam ediyor. Sızdırılan bilgilere göre Galaxy Z Fold 6 renkleri ve Z Flip 6 renkleri, kullanıcıları oldukça tatmin edecek çeşitliliğe sahip olacak.

Yeni renk seçenekleri ile Galaxy Z Fold 6 ve Z Flip 6 10 Temmuz’da tanıtılabilir

Teknoloji tutkunlarının merakla beklediği Samsung Unpacked etkinliği yaklaşırken heyecan da artıyor. Sızıntılar ve söylentiler, yeni katlanabilir akıllı telefonlar Galaxy Z Fold 6ve Z Flip 6‘nın 10 Temmuz’da tanıtılma ihtimalini öne çıkarıyor.

Bu tarih, 2024 Paris Olimpiyatları‘nın öncesine denk geliyor. Önceki sızıntılarda da belirtilene göre Samsung, 26 Temmuz‘da başlayacak Paris Olimpiyatları öncesinde Avrupa pazarına odaklanmayı ve yeni telefonlarını Paris Olimpiyatları’nda öne çıkarmayı çalışıyor olabilir. Resmi bir duyuru olmasa da, Temmuz ayı oldukça olası görünüyor. Galaxy Z Fold 5 ve Z Flip 5’in Ağustos ayında piyasaya sürüldüğünü de göz önünde bulundurursak, bu tarih mantıklı bir seçim oluyor. 

Önceki sızıntılara göre Galaxy Z Flip 6’nın renkleri açık mavi, açık yeşil, gümüş ve sarıdan ibaret olacak. Ancak son sızıntılara göre, açık yeşil renk Nane ve gümüş renk ise Gümüş Gölge olarak adlandırılacak. Sızıntılarda Samsung Galaxy Z Fold 6’nın renk paletinin daha hafif olacağı gösteriliyor. Beklenen tonlar arasında Koyu MaviAçık Pembe ve Gümüş bulunuyor. Ayrıca, mavi ve gümüş tonlarının sırasıyla Donanma ve Gümüş Gölge‘ye daha uygun şekilde ayarlandığı biliniyor.

Galaxy Z Fold 6, daha hafif tonlarda yeni Crafted Black ve White renk seçeneklerini de içerecek. Z Fold 6’nın genel renk paleti öncekilere benzerken, yeni Açık Pembe varyantı Z Fold serisine canlılık getirecek. Ayrıca, Ross Young’a göre her iki telefon için depolama seçenekleri değişmeyecek. Galaxy Z Flip 6 256 GB ve 512 GB ile sunulacak, Galaxy Z Fold 6 ise 256 GB512 GB, ve 1 TB‘lık depolama seçenekleri ile sunulacak. Tabii ki bunlar sızıntı, gerçekleri Samsung Unpacked tarihi resmi olarak belli olunca ve etkinliğe yaklaştıkça hep birlikte göreceğiz.

Peki ya sizler bu konu hakkında neler düşünüyorsunuz? Samsung Galaxy Z Flip 6 ve Galaxy Z Fold 6 modellerinden neler bekliyorsunuz? Görüşlerinizi yorumlar kısmından bizinle paylaşabilirisiniz.


Yesilrobot.com e-bültenine kaydolarak, her hafta 15 bine yakın Yeşil Robot okurunun yaptığı gibi, tüm güncellemeleri E-posta kutunuzdan takip edebilirsiniz. Abonelik için tıklayınız


Yorum Yap

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz