Samsung’dan 9 modele birden One UI 6.1 müjdesi!

0

Samsung, One UI 6.1 yazılım güncellemesini bu ayın sonlarından itibaren 9 amiral gemisi Galaxy akıllı telefon ve tabletine sunmaya hazırlanıyor. Çin’deki kullanıcılara gönderilen resmi bir bildirime göre Samsung, One UI 6.1’in dağıtımına bugün itibarıyla başlıyor.

Samsung hangi telefonlara One UI 6.1 verecek

Güncellenmiş yazılım ilk olarak Samsung Galaxy S23 serisine sunulacak. Ardından Galaxy S23 FE, Galaxy Z Flip 5, Galaxy Z Fold 5 ve Galaxy Tab S9 serisinin alması bekleniyor. Bu cihazlar, yeni güncelleme ile bir dizi yeni özellik ve iyileştirme alacak.

Android 14 tabanlı One UI 6.1, gelişmiş yapay zeka yetenekleriyle Galaxy cihazlarını daha akıllı ve daha güvenilir hale getirmeyi amaçlıyor. İlk olarak Galaxy S24’te görülen Galaxy AI özelliklerini diğer amiral gemilerine getiriyor. Bu, kullanıcıların yapay zeka tarafından desteklenen kişiselleştirilmiş deneyim yaşamalarına olanak tanıyacak.

Xiaomi’den üç modele birden HyperOS!

Güncellemenin Android’deki hataları düzeltirken, cihaz performansını artırması bekleniyor. Samsung kullanıcıları optimize edilmiş bir arayüz, Mart ayı güvenlik yaması ve çeşitli Samsung uygulamalarında yükseltme alacak.

  • Samsung Galaxy S23 series
  • Galaxy S23 FE
  • Galaxy Z Flip 5
  • Galaxy Z Fold 5
  • Galaxy Tab S9 series

Çin’de başlayacak dağıtım, One UI 6.1’in küresel dağıtımının yakında başlayacağının bir göstergesi. Ancak Samsung’un tarih vermediğini hatırlatmak gerekiyor.

Peki siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Yanıtlarınızı aşağıdaki yorumlar kısmından bizimle kolayca paylaşabilirsiniz. Görüşleriniz bizim için çok değerli.


Yesilrobot.com e-bültenine kaydolarak, her hafta 15 bine yakın Yeşil Robot okurunun yaptığı gibi, tüm güncellemeleri E-posta kutunuzdan takip edebilirsiniz. Abonelik için tıklayınız


Yorum Yap

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz