Snapdragon 8 Gen 3’lü Meizu 21 Pro için geri sayım başladı!

0

Meizu 21 Pro ilgili bilinmezlikler tek tek ortadan kalkıyor. Amiral gemisi teknik özelliklerine sahip olması beklenen ve tasarım gibi konularda da kullanıcıların üzmesi beklenmeyen akıllı telefonla ilgili yeni detaylar ortaya çıkmaya devam ediyor. Son gelen bir rapor cihazın kilit teknik özelliklerini gözler önüne seriyor.

Meizu 21 Pro neler sunacak? – Meizu 21 Pro özellikleri

Şirkete yakın kaynaklardan gelen bilgilere göre Meizu 21 Pro; 16 GB’a kadar RAM ve 1 TB’a kadar depolama alanı sunacak. Bilmeyenler için kasımda duyurulan Meizu 21, 12 GB’a kadar RAM ve 512 GB’a kadar depolama alanıyla satışa çıktı. Tabii burada daha farklı depolama ve RAM seçeneklerinin olma ihtimailini de akıllardan çıkarmamak gerekiyor.

Kaynağın iddiasına göre akıllı telefon titanyum bir çerçeveyle kullanıcıların karşısına çıkacak. Güvenlik yöntemi olarak ise ultrasonik ekran içi parmak izi sensörüne sahip olacak. Sızıntı ayrıca cihazın arka kamera kurulumunun 50 Megapiksel ana kamera, ultra geniş lens ve 3x optik yakınlaştırma sunan bir telefoto kamera içereceğini de ortaya çıkardı.

Geçmiş sızıntılara göre Meizu 21 Pro modeli, 2K çözünürlüğü ve 120Hz yenileme hızını destekleyen geniş bir ekrana sahip olacak. Cihazda Qualcomm Snapdragon 8 Gen 3 yonga seti yer alacak ve gücünü, 80W kablolu şarjın yanı sıra 50W kablosuz şarj sunacak olan 5.020 mAh bataryadan alacak.

Meizu 21 Pro, 480 dolardan başlayan fiyatlarla satılacak ve iddialar doğruysa şubat sonuna kadar kullanıcıların karşısına çıkacak.


Yesilrobot.com e-bültenine kaydolarak, her hafta 15 bine yakın Yeşil Robot okurunun yaptığı gibi, tüm güncellemeleri E-posta kutunuzdan takip edebilirsiniz. Abonelik için tıklayınız


Yorum Yap

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz