Türkiye’de popüler Samsung modeline Android 14 müjdesi!

0

Samsung, Galaxy Tab A9+ için Android 14 tabanlı One UI 6.0 güncellemesini belirli pazarlarda sunmaya başladı. Güncelleme, son güvenlik yamalarıyla birlikte One UI 6.0’ı tablete getiriyor.

Samsung Galaxy Tab A9+ Android 14 güncellemesi aldı

Android 14 tabanlı One UI 6.0 yazılımı şu anda çeşitli Asya ülkelerinde kullanıma sunuldu. Güncelleme, bölgeye bağlı olarak X216BXXU1BXA7/X216BXXU1BXA9 yazılım sürümünü taşıyor.

One UI 6.0 tarafından sunulan çeşitli görsel geliştirmeler ve tasarım değişikliklerine ek olarak, güncelleme Galaxy Tab A9+’taki bazı uygulamaları da optimize ediyor. Kamera uygulaması arayüzü artık daha basit olacak. Ayrıca belge tarama daha kolay ve kullanıcılar fotoğraflardaki nesneleri çıkartma olarak seçebiliyor.

Ekranı efsane iQOO Pad 2 için geri sayım başladı!

Güncellenen video oynatıcı ise ek oynatma kontrolleri ile gelişmiş bir kullanıcı arayüzüne sahip. Galeri, Hava Durumu ve Hatırlatıcı gibi uygulamalar da çeşitli iyileştirmeler aldı. Samsung Internet uygulaması ise arka planda video oynatma özelliği kazandı.

Güncelleme bunlara ek olarak onlarca güvenlik açığını ortadan kaldıran Aralık 2023 güvenlik düzeltme yamasını beraberinde getiriyor. Yani yeni güncellemeyi tabletinize geldiği anda yüklemeniz potansiyel güvenlik sorunlarıyla karşılaşma ihtimalinizi büyük ölçüde ortadan kaldıracaktır.

Samsung Galaxy Tab A9+ Android 14

A9 Plus, 90Hz yenileme hızına sahip 11 inçlik ekran sunuyor. 5 Megapiksel ön kamera, 8 Megapiksel arka kamera ve 7040mAh pil ile birlikte geliyor. Wi-Fi versiyonu 4GB RAM / 64GB depolama alanı ve 8GB RAM / 128GB depolama alanıyla satılıyor.


Yesilrobot.com e-bültenine kaydolarak, her hafta 15 bine yakın Yeşil Robot okurunun yaptığı gibi, tüm güncellemeleri E-posta kutunuzdan takip edebilirsiniz. Abonelik için tıklayınız


Yorum Yap

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz