Pazarın altını üstüne getirecek: Vivo’nun bütçe dostu katlanabilir akıllı telefonları ortaya çıktı!

0

Son yıllarda Türkiye ve dünya genelinde önemli bir yükseliş gösteren Vivo, ürün yelpazesini genişletmeye devam ediyor. Son olarak markanın iki yeni katlanabilir telefon için patent aldığı ortaya çıktı.

Vivo, orta segmente katlanabilir telefon getiriyor!

Vivo’nun EUIPO (Avrupa Birliği Fikri Mülkiyet Ofisi) kurumundan Vivo V Flip ve Vivo S Flip adlı iki yeni telefon için patent aldığı ortaya çıktı. Bu telefonların isimlerinden dolayı katlanabilir olduğu düşünülüyor.

Fakat bu patentlar akıllarda çeşitli düşünceler yarattı. Bunun nedeni, Vivo’nun standart ve dikey olmak üzere sırasıyla Fold ve Flip şeklinde iki katlanabilir akıllı telefon serisinin zaten olması. Bu telefonlar, amiral gemisi özelliklere sahip.

İlginizi Çekebilir – 64 Megapiksel kamera ve 120Hz AMOLED ekran: Bütçe dostu Vivo T2 Pro tanıtıldı!

Bu bağlamda Vivo’nun kısa süre önce patenti ortaya çıkan V Flip ve S Flip modellerinin yüksek ihtimalle orta segment özelliklere sahip olacağı düşünülüyor. Tabii bu resmi bir bilgi değil ve daha farklı bir cihaz ile de karşılaşabiliriz.

Katlanabilir akıllı telefonlar sahip olduğu özellikler nedeniyle standart telefonlara kıyasla biraz daha pahalı. Vivo, bu düşünceden yola çıkarak daha düşük fiyatlı katlanabilir modeller ile de karşımıza çıkabilir. Fakat orta segmentte olacak olsa bile amiral gemisi katlanabilir modellere kıyasla daha uygun fiyatlı olacakları kuvvetle muhtemel.

Peki sizler bu konu hakkında neler düşünüyorsunuz? Vivo, uygun fiyatlı katlanabilir akıllı telefon çıkarırsa satın almayı düşünür müsünüz? Görüşlerinizi aşağıdaki Yorumlar kısmından bizlerle paylaşabilirsiniz.


Yesilrobot.com e-bültenine kaydolarak, her hafta 15 bine yakın Yeşil Robot okurunun yaptığı gibi, tüm güncellemeleri E-posta kutunuzdan takip edebilirsiniz. Abonelik için tıklayınız


Yorum Yap

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz