Xiaomi Smart Band 8 Pro kutu açılımı!

0

Xiaomi, popüler akıllı bileklik serisinin en yeni üyesi olan Smart Band 8 Pro’yu tanıttı. Daha büyük ve daha parlak bir ekrana, dahili GPS’e ve gelişmiş sağlık takibine sahip olan bu model, seleflerine göre bazı önemli yükseltmeler sunuyor. Xiaomi Smart Band 8 Pro kutu açılımı sizlerle.

Xiaomi Smart Band 8 Pro kutu açılımı!

YouTube video

Xiaomi Smart Band 8 Pro satın almak için buraya tıklayın

Smart Band 8 Pro’nun en dikkat çekici özelliği, 1.47 inçlik AMOLED ekranı. Bu, Xiaomi Band 7’nin 1.62 inçlik ekranından %20 daha büyük ve 326 x 480 piksel çözünürlüğe sahip. Ayrıca ekran, 500 nit’e kadar parlaklık sunarak güneş ışığında bile kolayca görülebiliyor.

Smart Band 8 Pro’da ayrıca dahili GPS de bulunuyor. Bu sayede, telefonunuzu yanınızda taşımadan da açık havada koşu, bisiklet veya yürüyüş gibi aktivitelerinizi takip edebilirsiniz.

Smart Band 8 Pro, SpO2 sensörü, kalp atış hızı sensörü ve uyku takibi gibi sağlık odaklı özelliklere de sahip. Bu sayede, kandaki oksijen seviyenizi, kalp atış hızınızı ve uyku kalitenizi takip edebilirsiniz. Smart Band 8 Pro, 110’dan fazla spor modunu destekliyor, 5 ATM suya dayanıklılık sunuyor ve 12 güne kadar pil ömrü sunuyor.

Smart Band 8 Pro’nun fiyatı Avrupa’da 69 avro, Türkiye’de ise 2.199 TL olarak belirlendi. Bu fiyat, Xiaomi Band 7’nin lansman fiyatından daha yüksek.


Yesilrobot.com e-bültenine kaydolarak, her hafta 15 bine yakın Yeşil Robot okurunun yaptığı gibi, tüm güncellemeleri E-posta kutunuzdan takip edebilirsiniz. Abonelik için tıklayınız


Yorum Yap

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz