Yıllar önce aldığımız ürünlerin şu anki fiyatına baktık!

0

2022 yılı ekonomik olarak bizler için çok dengesiz geçti. Ülkemizin ekonomik istikrarsızlığı, dövizin durumu ve küresel üretimleri etkileyen durumlar teknolojik cihaz satın alım alışkanlıklarımızı değiştirdi. Yıllar önce aldığımız ürünlerin şu anki fiyatına baktık!

Yıllar önce aldığımız ürünlerin şu anki fiyatına baktık!

YouTube video

SDN ofisindeki arkadaşlarımız son yıllarda hangi cihazları kaç paraya aldılar ve aldıkları cihaz şu anda kaç para oldu? Özellikle akıllı robot süpürgelerin fiyatını katladığını gördüğümüz fiyatlarda, bazı arkadaşlarımız ekosistemini yeniledi veya tamamladı, bazıları ise oldukça uygun fiyata mutfak için teknoloji alışverişinde kara geçti.

2023 yılında da geçen yıla göre çok büyük bir değişim beklenmiyor ancak kasım indirimleri, cyber monday, yılbaşı ve benzeri indirim dönemlerinde güzel cihazlara uygun fiyatlarla sahip olma ihtimali bulunuyor.

Peki siz yıllar önce bir fiyata aldığınız teknolojik üründen günümüzdeki fiyatı ile ne kadar kar ettiniz? Yorumlarda bizlere belirtmeyi unutmayın.

Yesilrobot.com e-bültenine kaydolarak, her hafta 15 bine yakın Yeşil Robot okurunun yaptığı gibi, tüm güncellemeleri E-posta kutunuzdan takip edebilirsiniz. Abonelik için tıklayınız


Yorum Yap

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz