Kameradan sohbet botuna: Android için en iyi yapay zeka uygulamaları!

0

Yapay zeka sektörü hızla büyüyor. Günümüzde hem Android hem de iOS cihazlar için oldukça etkileyici ve kullanışlı bazı araçlar sunuluyor. ChatGPT ve Google Bard gibi bazı uygulamalar herkes tarafından biliniyor olsa da, yapay zekanın çok farklı kullanımları mevcut. Biz de Android için en iyi yapay zeka uygulamaları listesi hazırladık.

Android için kaçırmamanız gereken yapay zeka uygulamaları

Android yapay zeka uygulamaları

AI Mirror

AI Mirror, fotoğraflarınıza filtreler ve sanatsal stiller uygulamak için yapay zekadan destek alan bir fotoğraf düzenleme uygulamasıdır. Seçtiğiniz stile uyacak şekilde fotoğrafınızı yeniden hazırlayan araç, dikkat çeken filtrelere sahip. Android’de ücretsiz bir sürümü bulunuyor, ancak reklamlı olduğunu hatırlatalım.

İlginizi Çekebilir – Android telefonlar artık yapay zekalı olacak!

Ask AI

ChatGPT algoritmasını kullanan bu uygulama, sorular sormanıza ve yapay zekadan doğru yanıtlar almanıza olanak tanıyor. Ücretsiz sürüm ile günde 3 sohbet yapabiliyor olsanız da, cevaplar doğruluk kontrolünden geçtiği için tamamen güvenli bir deneyim sunuyor. ChatGPT’nin zaman zaman yanlış bilgiler verdiğini düşünürsek, düzeltmeler oldukça önemli.

Android yapay zeka uygulamaları

ChatGPT

OpenAI’nin popüler yapay zeka sohbet robotu artık Android cihazlarda da resmi olarak bulunuyor. ChatGPT’nin web sürümünü cebinize getiren bu uygulama, cihazlar arasında senkronizasyonu da destekliyor. ChatGPT Plus’lı hesabınızı resmi uygulamada da kullanabilirsiniz.

Replika

Replika, Android cihazınızda sanal bir arkadaş yaratmanızı ve sohbet etmenizi sağlıyor. Sanal karakterin görünümünü özelleştirebilir ve farklı şekillerde arkadaşlık kurabilirsiniz. Her zaman mantıklı cevaplar vermese de, sıkıldığınızda zaman geçirmek için eğlenceli olabilir.

AI Chatbot Nova

ChatGPT destekli bir başka uygulama olan Nova, yapay zeka ile sohbet etmenize izin veriyor. Ayrıca şiirler veya iş ilanları gibi önceden hazırlanmış içerik türleri oluşturmanıza yardımcı oluyor. Ücretsiz sürümün sohbet sınırları olduğunu belirtmek gerekiyor.

Bing Chat

ChatGPT deneyimini internet aramalarıyla birleştiren Bing Chat, yenilikçi bir deneyim sunuyor. Microsoft Edge’in Android uygulamasıyla erişebileceğiniz bu özellik, internet aramalarını GPT’ten yardım alarak yapmanızı sağlıyor.

Siz Android yapay zeka uygulamaları hakkında ne düşünüyorsunuz? Düşüncelerinizi yorumlarda bizlerle paylaşmayı lütfen unutmayın.


Yesilrobot.com e-bültenine kaydolarak, her hafta 15 bine yakın Yeşil Robot okurunun yaptığı gibi, tüm güncellemeleri E-posta kutunuzdan takip edebilirsiniz. Abonelik için tıklayınız


Yorum Yap

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz